Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » DAXIO nevű bizniszről tapaszta...

DAXIO nevű bizniszről tapasztalat? Régebben ez volt betplay365 néven? Ez valami pilótajáték?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen olyasmi. Már a sokadik nevén indítják újra ugyan azt a csalást.
2020. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
MLM-mel egybekötött fogadóiroda. MLM ügynökként nincs tapasztalatom, ellenben profi sportfogadó vagyok. Az fogadóiroda része elég gyenge egyelőre.
2020. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom, hogy a gyakorlatban ez hogy működik, de szembe jött az egyik fb oldalon és a vélemények között olvastam, hogy “kétes eredetű”. Aztán aki ezt hirdeti úgymond, sikeres vállalkozásnak állítja be. Azt nem értem, hogy mi ebben a hozzáadott érték pl. Meg hogy aki beteszi a pénzét, az azon kívül, hogy jól fogad (differenciált tétek, bankroll, stb.), azon kívül mégis milyen hasznot lát? Meg a hálózat - mert ez nyilván valami piramis - hány embert tart el úgymond...
2020. jún. 20. 15:33
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Ja igen. A tippmixmagic. Hát én az ő tippadó munkásságában is kételkedem. Szerintem kókler. :D

Főleg, mivel a Daxio az elvesztett fogadások után fizet, elég nagy bohóc a pali ezzel.

2020. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Na ezaz. Az elvesztett fogadások után fizet. Akkor egy értékesítő, aki egyben szolgáltatást is nyújt az adott témában, hogyan tud hiteles maradni? Arany középút? Vagy a fogadók azon részére fókuszálhat, akik semmilyen szabályt/stratégiát/bankrollt nem tartanak, csak simán elpötyögik a bankot, mint általában a hobbi fogadók 98%-a?

Na ugye egy sima átlag MLM az valami termék mögé bújik. Itt az nincs.

Vannak a régi, nagy múlttal rendelkező kevésbé agresszív MLM cégek, mint pl az Avon, ahol a termékre még minőségi kifogás se nagyon van, népszerű és simán versenyképes az átlag drogériás lakossági termékekkel. Aztán van ezekből a kevésbé normális, agresszív, a NuSkin, ahol már belép a népbutítás is, ott alapvetően rossz ár/érték arányú termékek vannak irreálisan magas áron.

De itt még termék sincs, ez nem a klasszikus MLM. Sokkal inkább valami kártékony dolog. Végülis a pénzkeresés egy formája, mások pénzét megkeresni 😅

Azért vetettem fel a témát, hátha jön valaki, aki részese volt ilyesminek. Pozitív, negatív élmények, stb.

A magic munkássága más téma, de hogy a 2 dolog hogyan fér meg egymás mellett?!

2020. jún. 20. 18:00
 6/22 anonim válasza:
20%
Szerintem egyeltalán nem lehuzás, elején féltem csatlakozni de nem bántam meg :)
2020. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6-os, mesélj kérlek!
2020. aug. 7. 11:41
 8/22 anonim válasza:
52%

Ha ez olyan jövedelmező lenne ahogy beállítja lenne egy épkézláb weboldaluk, és kb mindenki befektetne ebbe


"Hálozatépités" irják a tippmixmagic oldalán azaz magyarra leforditva ez piramisjatek, az nem tiszta mit adnak el


Lenyeg hogy ha 10en fizetnek ő már biztos sikeres :D mert 10 embert lehuzott penzzel


Maga a Tippmixmagic oldalrol annyi hogy nincs bankroll managment, nincs statisztika a vilag legnagyobb lehuzasa es a sok hulye elhiszi hogy sikeres, jovedelmezo lehet ha fizet neki


Ne legyetek hulyek ha ez annyira jo lenne akkor itt 30-50 komment lenne ami ajanlana

2020. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
A tippmixmagic egy bohoc, utolso
2020. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
71%
Ne fizetssetek elő!!!!! Lehúzás
2020. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!