Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki szereti a...

Van itt olyan aki szereti a rózsaszínt?

Figyelt kérdés

Hellóka.

23 vagyok és olyan fél éve tart, hogy a rózsaszín lett a kedvenc színem. Korábban nem volt kedvencem. Talán a királykék de annyira nem voltam érte oda. Láttam itt a gyakorin páran nem kedvelik ezt a színt sőt undorítónak tartják. Nos kinek mi ugye. Annyira szerelmes lettem bele, hogy a táskám is rózsaszín, a szobámat is ilyenre akarom festeni, sok holmim ilyen. Van olyan akit szintén elfogott a rózsaszín? 23L



2021. jan. 2. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
nekem is tetszik a rózsaszín 22f
2021. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi létemre csupa pink szerkóba járok annyira odáig vagyok érte.Írj!
2021. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
csajok nincsenek itt? :D
2021. jan. 2. 21:50
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod elhinni, de nekem is mostanában lett a kedvencem, megőrülök érte, eddig a lila volt a mindenem, de hirtelen minden szebb árnyalatú rózsaszín elragad magával. :DD Nem értem mi történhetett. 23/L
2021. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is beleszerettem a rózsaszínbe. 48/N
2021. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
vannak árnyalatai amit szeretek és van amit nem
2021. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
A rózsaszín gumihalat imádja a süllő opálos vízben vagy fényváltáskor.Ha pedig a süllő imádja akkor nekem is a kedvenc színeim közé tartozik.
2021. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

na ennek örülök hogy nem vagyok egyedül ezzel :D.

hajamat is tervezem pinkre csinálni erre a halványra ami még jól is nézhet ki :D.

2021. jan. 2. 22:22
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a rózsaszínt, a szobám fala rózsaszín, a szemsminkem is általában az. :)
2021. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a rózsaszínt. Amikor jelenléti képzés volt levelező oktatáson, rózsaszín virág mintás volt a maszkom, rózsaszín volt a farmer nadrágom, a pulcsim mondjuk világos kék, de fáztam, és a rózsaszín pufikabátomban voltam benn is, lehet hogy valaki azt mondta hogy 27 éves buta Barbie baba. 😄 Van rózsaszín táskám is.
2021. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!