Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyanok, akik...

Tényleg vannak olyanok, akik szerint baj, ha a gimis fiam rózsaszín pólóban jár suliba, és szereti a divatos cipőket?

Figyelt kérdés
Ebből valóban politikai kérdést akarnak csinálni egyesek?!

2016. júl. 1. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
nézd, idióták mindenhol vannak, sajnos sok helyen még többségben is, de sztem ezzel ne nagyon foglalkozz, járjon csak abba, ami neki tetszik azt kész.
2016. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem baj, csak ne csodalkozzon ha melegnek nezik.
2016. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Bajnak nem baj, legfeljebb a rózsaszín pólóból a szexuális irányultságára lehet következtetni, ugyanis ez nem egy férfias szín. Én pl. föl nem vennék rózsaszínt.
2016. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Mikor, (jó pár éve) először láttam, számomra is meglepő volt, de ma már természetes, divat.

Még a politikához se nagyon van köze, láttam már kigyúrt, kopasz, tetovált fickót is rózsaszínben.


Csak egy divatos szín.

2016. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem példát kéne vennie sokaknak a fiadról. Különben soha nem halnak ki a rózsaszín nem férfias szín meg hasonló elméletek.
2016. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván lesznek mosolygások meg buta feltételezések, de ez van.

Sok férfi hord már rózsaszínt, ő is segít majd ennek megszokásában.

Az pedig szuper lenne, ha nem lenne muszáj egy kisfiúnak kéket hordani, amikor a rózsaszínt szereti.

Én eléggé utáltam a rózsaszínt ifjabb koromban, nem ismertem el a létjogosultságát (max ételen és virágon viseltem el, de ott se tetszett), de ha valaki hordani akarja, akár férfiként, hordja csak. Nehogy már azt is megszabjuk, hogy ki milyen színű ruhát hordhat, no persze, nem akárhol, van azért dresscode itt-ott. De suliba, hogy most koponyás fekete póló vagy rózsaszín... Szíve joga. Persze ezt nem mindenki gondolja így, de legalább gyakorolja az ütközést, a többiek pedig szokják, hogy fiúk is hordanak rózsaszínt.

2016. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne világos, a kisfiú alatt egy igazi, ovis kisfiút értettem, akit már csecsemőként is szigorúan kékbe öltöztettek, mert fiú, de neki a rózsaszín jön be s egyéb "lányos" dolgok. Nem vagyok a nem szerinti teljesen más nevelés mellett. Az egyén ízlése igenis fontosabb, mint az, hogy egyesek szerint mit illik csinálni az adott nemű embernek.

Aki aztán később rá is jöhet, hogy transznemű, de egy igazi, férfias s ráadásul heteró férfinak is tetszhet ez a szín, voltaképpen miért ne? Nem hiszem, hogy a színekkel kapcsolatos ízlés összefügg azzal, hogy van-e Y kromoszómánk.

2016. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Semmi baj. Járjon miniszoknyában tangával, az illik a pink tophoz.
2016. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 jason89 ***** válasza:
11%
Az elsö világhábóru elött ,fiús szin volt a rózsaszin vagyis a pink,és lányos szin volt a kék ,és útána cserélöttek fell a szinek kék lett a fiús szin és rózsaszin bedig lányós szin lett.megnézük híresékek is rózsaszint hordanak,egy férfi rózsaszint akkar hórdani azér tegye mert abban ,érzi jól magát.hórdat rózsaszin polo vagy inget ez töle függ ,nem bedig mástol.
2016. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2016. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!