Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi hülye az...

Miért van ennyi hülye az országunkba?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom ha ez így halad, lassan én is egy leszek közülük, mert le fognak húzni a szintjükre. Az utóbbi időben azt tapasztaltam, hogy az embereknek olyan eszement dolgaik vannak a közvetlen és a távolabbi környezetemben, hogy az valami elképesztő... Vagy nekem nem tűnt fel eddig, de szerintem régebben nem volt ennyi zakkant. Mintha manapság az értelmes ember lenne a ritkaság. Az egy dolog, hogy sokan úgy el vannak szállva maguktól a semmire, hogy az hihetetlen, ezen felül sokaknak meg mintha komolyan baj lenne a toronyban. Akkor jöjjenek a példák, csak az elmúlt hetekből, hogy làssàtok nem a levegőbe beszélek. Egyik ismerősöm negyven pár éves, semmi komolyabb egészségügyi problémája nincs mégis állandóan azzal fáraszt, hogy ő már a végét járja. A családban is van ilyen, akinek szintén állandóan ez a témája. Egy másik ismerősöm szerint valaki meg akarja mérgezni, ezért már boltba is alig jár, nem is eszik jóformán... Egy harmadik a múltkor megkeresett, hogy találkozni akar velem több, mint öt év után, majd a találkozó 90 %-a arról szólt, hogy dicsekedett, felőlem alig kérdezett egy két fontosabb dolgot. Egy másik meg fél évente megkeres, hogy adjak neki kölcsön. Jóformán már igazi barátaim sincsenek, olyanok akik normálisak. Szerintetek is meghülyültek az emberek? Mit gondoltok miért van ez? Szerintem a következők: felgyorsult világ, Facebook, Instagram, kifelé élés, bizonytalanság, nincsenek értékek és kapaszkodók, igazi példaképek. Mindezek mellett a gyerekeket sajnálom a legjobban, hogy ebben kell felnőniük, ebben a zavarodott világban. Ti hogy látjátok? Szerintetek miért zakkannak meg az emberek? Bocs, amiért hosszú lett és köszi, hogy elolvastad. Csak értelmes válaszokat várok, ha trollkodni akarsz akkor ne fáradj. Köszi!

#negatív #embertípus #emberi kapcsolat #közösségi média #barátság #zavarodottság ##elmebaj
2021. jan. 4. 05:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
A világ olyan amilyen, tesz arra, hogy te mit gondolsz róla. De ez már 5000 éve is igy volt. A világhoz érdemes valamilyen szinten igazodni és nem emlegetni a szinvonalat:) Bár ezt én is megteszem, de el szoktam intézni egy sokahülye-vel. Szóval ha hülyék nem lennének okosak sem lennének. Ez biztos.
2021. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
kedves kérdező...érdekelne, rólad mit gondolhat a baráti köröd?(országunkban)
2021. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
El kell fogadni, hogy hazánk rendkivül összetartó abban a percben, amig mindenki nacionalista és utálja a románokat/szlovákokat/b.zikat/libsiket/eut/franciákat stb. Amikor kiderül, hogy valaki tök jól elvan a saját életében és nem utálkozik, nem sir, csak nyugisan létezik és ennek hangot is ad, akkor már jön is a te nem vagy magyar. Én pl büszke liberális magyar ember vagyok. De erről az átlagmagyar közösségben nem szoktam beszélni, mert minek:) Szóval hazánk nem az elfogadásról hires. Javaslom mindenkinek, hogy a magyarságversenyben ne vegyen részt, kerülje az ezzel kérkedőket.
2021. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Szia!Nem csak itt megy ez.Egyébként én is így látom ahogy te csak ez szinte mindenhol így van az a nagy igazság.A Facebook és egyéb közösségi oldalak rátesznek még egy lapáttal az is tuti.Emiatt be sem lépek sehova és kész :)
2021. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Ez van ezt kell szeretni"
2021. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

a csapnivaló oktatás, frusztráció és talán a történelmi előzmények is közrejátszanak.


„Az egy dolog, hogy sokan úgy el vannak szállva maguktól a semmire, hogy az hihetetlen, „


egyetértek. ennyi beképzelt, saját képességeit túlbecsülő emberrel sehol nem találkoztam, mint Magyarországon.

ez az oldal is tele van pl. beképzelt buta (diplomás) 40 éves nőkkel, akik csak közhelyeket hordanak össze.

egyébként kérdező, szokj hozzá ehhez, mert az értelmes fiatalok többsége már elment, egyre több lesz a h_lye.

amikor pár napja reggel mentem biciklizni, 2 sétáló ember közül az egyik fejelő mozdulatot tett felém. amikor kérdőre vontam f_szkalap uraságot, verekedni akart (természetesen 2 az 1 ellen). pofázott egy ideig még, aztán otthagytam.

és egyre több ilyenbe botlom. az átlag magyar sajnos ilyen: annyira buta és primitív, h nem tudja magáról, h idióta.

2021. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!