Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a hozzáállása az...

Miért ilyen a hozzáállása az átlag embernek az önvédelemhez?

Figyelt kérdés

Egyik nap álltam a buszmegállóban a belvárosban. Vártuk a buszt, voltunk vagy 11-en. Megérkezik a busz, felszállnék de úgy érzem, hogy mintha beakadt volna a fél vállon hordot táskám.

Hátranézek, egy 10-11-12 év körüli kisebbségi gyerek megrántotta. Nem fogtam fel elsőre mit akar, de amikor egy nagyot rántott rajta annak a reményében, hogy ellopja és megfogtam a csuklóját és rákiabáltam, hogy Te mi a f*szt csinálsz?

Abban a pillanatban valami éles műanyag darabbal megpróbált a derekamnál az oldalamon szúrni, de valamiért nem jött össze neki. Borzalmasan fájt, még ordítani sem tudtam, csak nyüszögtem valamit, és az adrenalintól és félelemtől fűtve azzal a lendülettel megfogtam a vállánál és nekivágtam a busznak. Csak koppant a feje, egyből földrezuhant. E kezéből fél méterre esett a k*rvaéles műanyag darab.

Én egyből az oldalara kaptam, és térdenállva kapkodtam a levegőt, olyan helyett ütött meg.


Ekkor egy hatalmas rúgást éreztem a hátamon és vagy 8-an letepernek, lefognak. Végig ordítottak velem, hogy nincs jogom így bánni vele, hogy merted ezt tenni. stb stb.

A kiérkező rendőrök mint a tüntetőket kellett elzavarniuk. Ha ők nincsenek ezek megöltek volna simán.

Én csak annyit tudtam kinyögni, hogy megszúrt, megszúrt.

Egyből leesett nekik, hogy mi történt.


Az akkor már épp megához tért büdös kis cigányt lefogták, bilincsben berakták a kocsiba, engem pedig stabil oldalfektetésbe raktak, amíg a mentő ki nem ért.



ezután 4 hónapig jártunk bíróságra, ahol azonnal elfogadták a jogos önvédelmi helyzetet. A gyerek pedig fogdában van, gyilkossági szándék miatt. A szüleiről nem tudni semmit, gyámhatóság alá került.



És ha sikerül megszúrnia? lefogva vérzek el és ott halok meg. Egyszerűen gyűlölöm az embereket!!!


2021. jan. 5. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

igen tuti megtörtént


remélem hamarosan mehettek vissza a suliba

2021. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Kamu, csak cigányozni akartál egyet.
2021. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Hol volt ez pontosan, mikor, hányas buszra vártál, melyik kerületből mentek intézkedni a rendőrök, melyik kórházba vittek, melyik az eljáró bíróság és mi az ügyiratszám utolsó 4 karaktere?
2021. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Sokan fosnak, én benyalnak a cigányoknak...Inkább ellened vannak, aki egyedül van minstem kockáztassanak hogy a kölyök csalájda megkeresi őket!! Ez van, gyáva nép a magyar!!!
2021. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt hasonló, de az azért nem ennyire hihetetlen :) Viszont mindent elmond az emberek hozzáállásáról.

A buszon fogdosott egy férfi (igen, c volt, de nem ez a lényeg) ellöktem. Persze semmi komolyat nem tudtam én neki okozni, vékony, törékeny nőként. El sem esett, meg semmi, csak sikerült kicsit odébb kerülnöm tőle. Közben hangosan, határozottan rászóltam (állítólag így kell, ezt tanítják). Na, utána olyan csúnyán nézett rám mindenki, még nekem szóltak be, hogy mit balhézok :D Szóval ezek után, akár igaz is lehet, amit a kérdező írt.

2021. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Egy ilyen eseménynek országos híre lenne.

Nagy látszik hogy kamu story

2021. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%

Olyan sztori épp elég van, hogy valakit elkalapálnak a négyeshatoson és csak nézik az utasok. Miért? Mert ők sem akarnak kést a gyomrukba. Ez az igazi önvédelmi ösztön.

Néha meg olyat olvasni, hogy valaki megvédte utastársát, elkalapálták érte.

Megérte? Nem. Mindenki gondoskodjon a saját védelméről.

Én, a gyáva, megalkuvó ember inkább hazamegyek a családomhoz épen, nem szólok bele idegenek vitáiba. Az oldalamon ott a 15 éve engedéllyel viselt gáz-riasztó, gondoskodtam az önvédelemről. Ennyit bárki megtehet.

Hősködjön a Jani.

2021. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Jol tetted,h lelokted a kis ferget. Megerdemli,h megkapja a neki jaro bortonbuntetest.

Ezentul hordj magaddal sprejt(paprika,stb vegyszeres fajdalmas!!) ,vascso,kes stb.


Egyebkent sokan az ilyen kis fergek miatt nem hordanak taskat.

2021. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Ha lett vna annyi erő még benned,hogy a torkába szúrd annak a kis értéktelen sejthulladéknak...
2021. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert van ennyi ilyen hulladek,mert a normalis emberek nem vedik meg magukat kelloen. A kerdezo jol csinalta. Bar mindenki igy tenne.
2021. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!