Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valljátok be, titokban szoktát...

Valljátok be, titokban szoktátok néha túrni az orrotok ujjal?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 16:56
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, rendszeresen szoktam
Férfi vagyok, csak ritkán szoktam
Férfi vagyok, nem szoktam
Nő vagyok, rendszeresen szoktam
Nő vagyok, csak ritkán szoktam
Nő vagyok, nem szoktam
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami beszáradt, szúrós, idegesítő darabka, azt kézzel szedem ki és zsepibe törlöm. Persze nem a nyílt utcán, csak úgy suttyomban elbújva. Gyerekkoromban durvábban nyomtam, ovisként még meg is ettem, de azóta lejöttem róla.
2021. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ki kérem magamnak! Én genderqueer vagyok, így nem tudok szavazni!
2021. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Hát hogyne túrnám, aztán a legtöbbször rákenem valamire, pl. a fotel hátuljára, asztal aljára, vagy elpöckölöm a szoba sarkába, a csinosabb fikadarabokat meg megeszem, és addig játszom vele a nyelvemmel, míg a számban föl nem oldódik, mint a cukorka xD
2021. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, és a se.gemet és atökömet is szoktam vakarni. Általaban galacsinkkat csinálok a fikából, amikkel játszoj az ujjaim között, majd ha megunom, elpöckölö.
2021. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, 30 perc mulva lezarom a szavazast es levonom a konkluziokat, publikalom a kutatasom eredmenyet, ne menjetek sehova! :)
2021. jan. 5. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, amit ki kell szedni, azt ki kell szedni.

Mondjuk arra soha nem gondoltam, hogy megegyem. Nem is értem, hogyan jön rá másokra ilyen gondolat.

Viszont régen (gyerekként) beletörölgettem ebbe-abba. Ez nem sokkal kevésbé undorító. Nyilván ma már zsepit használok.

2021. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én igen, nőként, és nem élvezetből. Nagyon száraz az orrom, és van, amikor megtelik. Nem kellemes, mert annyira száraz, hogy ahogy kiszedem, elkezd vérezni.
2021. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7#, nem vagy egyedül. Én ezt úgy oldom meg, hogy nedves popsi törlőt teszek az ujjamra. De ha van hogy csupasz ujjal megy nekem is. Utána van hogy verzik is.
2021. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Én felveszek egy orvosi steril kesztyűt és egy nedves, illatos zsebkendőt, majd otthon bezárkózva a fürdőszobába kiszedem de csukott szemmel, hogy még én se lássam ezt az illetlenséget. A zsebkendőt egy zacskóba teszem, azt pedig a kukába.


"Én genderqueer vagyok"

Tényleg. Nagyon sértő a kérdező!!!

2021. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha muszáj, akkor félrevonulok, hogy ne lássa senki, majd elintézem. :D
2021. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!