Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titokban ti is használjátok a...

Titokban ti is használjátok a párotok deóját, hogy a tiétek ne fogyjon? Esetleg a borotváját is?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 12:21
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
58%

elég hányingerszagú és sz a rrágó a kérdés.

1: Mivel ő nő én meg ffi vagyok ezért sem a deoja sem a borotvája nem felelne meg. Plusz ennél azért több gerincem van.

2: Mivel közös kasszán vagyunk így a kérdés maga értelmetlen. Mintha nem lenne mindegy, hogy a jobb -vagy a bal zsebemből fizetek.

2016. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tessék? Ha elfogy, akkor veszünk helyette másikat. Mindegy, hogy kié fogy el hamarabb. Nincs senkin számon kérve, hogy miért nem volt elég 45 napig, miért csak 40 napig. Egyébként is teljesen egészségtelen más borotváját használni. Valamint én nő vagyok, női illatú deót használok, a férjem meg férfi illatút. Szóval nem használom az övét.
2016. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel neki férfi deója van, nekem meg női, eszembe nem jutna. De a tusfürdőjét sem használom.

Borotváját sem.

Sőt. Képzeld, még a borotvahabot sem, mert nekem van kimondott női borotvahabom...


Elég szarrágóskodás lenne. Közös kasszán vagyunk, szóval mindegy melyik fogy el előbb. Úgyis veszünk. És szerencsére nincsenek filléres gondjaink, úgyhogy nem a 100asban vásárolok, hanem drogériában, márkás termékeket.

2016. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Direkt nem. De 15 éve élünk együtt, borotvát biztosan kevertünk már össze.
2016. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én borotvámat, tuti nem használja a párom, mivel, évtizedek óta nincs szükségem borotvára. Mást meg azért, mert amit ő használ, azt ki nem állhatom és ez fordítva is igaz.
2016. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem,viszont a párom rajta kaptam,ahogy éppen a saját deómmal keni a hónalját...A látvány felbecsülhetetlen:D

Azt mondta,miután kinevettem,hogy az övé elfogyott és majd vesz.Kiderült,hogy egy hete halogatta...addig az enyémen élősködött :D

2016. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis...

Nekem van otthon vagy 5-6 deo-m, meg sprém is...nem tud elfogyni :D vész tartalék a köbön...

Borotvám is van, de abból is van vésztartalék :)

szóval nem használom senki másét! meg ha nem lenne akkor sem használnám, inkább vennék sajátot...


23F

2016. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. És őszintén sajnálom, hogy olyan helyzetbe hozott téged az élet, hogy ilyen alantas kis trükkökre kényszerülsz. Esetleg nem lenne jobb megbeszélni a pároddal az ilyesmit, ahelyett, hogy így sunyiskodsz? Csak nem haragudna, apróság, de legalább nem kellene trükköznöd.
2016. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Eleve nem tenném, mert nem rajta akarnék spórolni, de mivel közös kasszán élünk, a kérdés a mi esetünkben már csak ezért is értelmetlen.

Borotva az úgy néz ki, hogy egy borotvánk van, de cserélhető pengével, amiből mindenki a magáét használja. A női borotvával én nem tudok mit kezdeni, egyszer vettem, de kidobott pénz volt, olyan életlenek. Pedig teljesen átlagosak a szőrszálaim, nem drótból vannak és nem is vagyok csubakka... De nem is az az ázsiai típus, akiknek három szál pihe nő a hónuk alatt meg a lábuk között, azt csókolom.

2016. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szarrágóskodom, de úgy jártam, mint a 6-os hozzászóló. Rajtakaptam apukát, hogy a hónalját borotválta az én borotvámmal. Sajnálta arra az övét. Persze tagadta, hogy máskor is előfordult már, de hiába. Én nem veszem ezt ennyire komolyan. Iszonyat jót röhögtünk rajta, azóta nem hagyom látható helyen. Azt hogy ne fogyjon azt csak gondoltam, mert ő is sajnálta a hónaljára a sajátját. Én egyetlen alkalommal használtam az Övét, ezután történt és vicces bosszúból, az már nem volt vicces.
2016. márc. 8. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!