Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta lett tele ez az oldal...

Mióta lett tele ez az oldal ennyire toxic emberekkel?

Figyelt kérdés
Mindenki oltogat mindenkit, a kérdésre nem válaszol senki, off topikok alakulnak ki minden hozzászólásnál. Mindenki azt lesi, hogy hol tud belekötni a másikba. Ha sehol, akkor jön a klasszikus, a másik helyesírásának kijavítása. Trollhegyek mindenhol. Egyszerűen elvesztette az oldal az értelmét. A legtöbb kategóriába ez megy. Mi történik itt?
2021. jan. 6. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindig is tele volt velük.
2021. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Mindig is voltak és lesznek.


Sajnos ezeknek a rossz lelkületű embereknek ez a szórakozása. Mással nem tudják lekötni magukat, annyira unalmas, céltalan az életük.


Valakinek érzik magukat, ha névtelenül, arctalanul megmondják a "tutit", beszólnak másoknak. Miközben a valóságban egy szorongó, gátlásos, elcseszett életű, lelkiszegény emberek.


Én az ilyeneket inkább már csak sajnálom.

2021. jan. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, mióta vagy itt, hogy ezt eddig nem vetted észre. Amúgy meg az történik, hogy az internethasználat nincs IQ-hoz kötve. Pedig én simán bevezetném, hogy csak a normálisak használhassák.
2021. jan. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, miért csodálkozol ezen.


Magyarországon mindig is sok egyszerű, saját képességeit túlbecsülő ember volt.

Annyi változott, h sok értelmes ember elment külföldre, itt meg maradnak a h-lyék.

Kint az utcán is egyre többször kötekednek ok nélkül.



2, a GYK, chat.hu és hasonló oldalak felett eljárt az idő. a GYK-n feltett kérdésekre máshol sokkal jobb válaszokat találsz, értelmes újításuk nem nagyon volt, így persze hogy a többség bohóckodásra használja, a maradék meg olyan "büfédiplomás" buta nő, meg félművelt frusztrált proli, aki itt akarja megmutatni. h mekkora ász.


egyébként sztem nem trollok a legnagyobb baj, hanem a rengeteg buta, arrogáns 40 körüli (diplomás) nő, aki az összes kérdésnél csak a kérdezőt, válaszolókat gúnyolja, ha az illető férfi, de érdemben semmihez sem szól hozzá.

az ilyeneket simán tiltani kéne.

2021. jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

A válaszokat is ugyanazok adják, akik a kérdéseket felteszik:

embergyűlölő, depressziós, meleg, leszbikus, fotelszerelő, elvált, megcsalt, dagadt, anorexiás, sérült, stbstb.

És kivétel nélkül mind hiszi magáról, hogy agyilag ők a teremtés netovábbjai.

2021. jan. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Figyelemreméltó, hogy ez a topic is mennyire toxic lett. :)
2021. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
iRL is ennyi ember van, csak mióta itt a homeoffice éra, az az ember, aki bevág eléd, rádtapos a metrónál, gorombán szól hozzád, most ilyen-olyan fórumokra jár, ahelyett, hogy rendezné az életét.
2021. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan ide járnak kiengedni a frusztrációjukat. Sokkal egyszerûbb így, mint fenttartani egy baráti vagy párkapcsolatot, mert ott a másikra is kell figyelni, itt viszont névtelenül lehet köpködni. Nem csak a gyakorira jellemzõ, kb bármelyik nagyobb facebook csoport kommentszekciójában ez van.
2021. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!