Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett teli ez az oldal...

Miért lett teli ez az oldal is anoním megmondó emberekkel?

Figyelt kérdés
Kb 8 éve regisztráltam ide mikor terhes voltam a lányommal. Bármilyen kérdést feltehettem nem jött rá egyből egy bunkó válasz. Most azt vettem észre hogy nagyon megszaporodtak az olyan válaszolók, akik itt élik ki magukat, és kiosztanak olyanokat akik csak segítséget kérnek. Legtöbbször a gyerekvállalás témában olvasgatok, mert most is kismama vagyok, és sokszor pasi ír olyan bántó dolgokat egy kismamának... nem értem, miért jó ez? Ma is 2 embert jelentettem, mert felháborító volt a stílusa, és csak kötekedni akart. Ennyire eltűntek a segíteni akaró kedves emberek?
2016. febr. 9. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen, ennyire. :(
2016. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem tűntek el csak kisebbségbe kerültek. Az oldal ismertsége megnőtt,így a békés klubhangulatot felváltotta a trollok harca. Ez normál jelenség ,mindenhol ez megy.
2016. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nagyjából igen.

De sokszor kérdező semmirevalósága ad okot még legsegítőbb embereknek is, ne kedves arcot mutassanak.

De aki egy tudatlan kismamával bunkózik..... Hát... Iszonyatosan nem tudja, mit csinál vele. Ilyeneket jelenteni kell és nem foglalkozni válaszaikkal.

2016. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Mert ez már nem igazi kérdezős, segítős oldal.

Sokan unalmukban jönnek ide. Sokan kamuznak. Sok gyerek szórakozik itt.

2016. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Trafó1 ***** válasza:
84%

Sokszor a kérdező váltja ki rögtön az ellenszenvet.

Olyan kérdéseket tesznek fel amire csak a lustaságuk és butaságuk miatt nem találnak választ, természetesen teljesen feleselgessen.

2016. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

A nagy a nyomás az embereken, sokan az internetet használják arra, hogy kieresszék a fáradt gőzt. Na meg ez egy anonim oldal, itt név és arc nélkül lehet osztani az észt, senki nem tudja meg, hogy a Nagy Árpi vagy a Pina Gyár volt a válaszoló.


De egyébként a moderáció is ludas ebben. Volt már olyan, hogy a tök normális kérdéseimet meg válaszaimat törölték csakúgy, míg sok anyázás meg fent marad.

2016. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt olyan is, hogy szülésznőnek, meg orvosnak írta magát a válaszoló, de olyan is aki a hálapénzt elfogadó orvost jelenteni akarta a kamaránál 😁 nagyon sajnálom hogy így elzüllik ez az oldal mert sok hasznosat olvastam annak idején itt, jó volt érezni hogy van aki támogat ha nem vagyok a helyzet magaslatán. Sajnos már ki sem írok semmi személyes kérdést, mert jön egy "kedves" válasz rà és elmegy a kedvem az egésztől.
2016. febr. 9. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt az oldalt már inkább szórakozásnak használják a legtöbben.

Csak végig kell nézni, hogy mennyi kamukérdés van.

Szerintem is valamennyire a moderátorok hibája is. Hiszen van, amikor egyértelmű, hogy kamu, sokan jelentik is, és mégsem törlik.

2016. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Engem az általánosításod bánt. Nagyon is sokan vagyunk itt, akik nagyon sokat segítünk, ingyen és bármentve, okos és jó tanácsokkal, itt a falon is, privátban is az embereknek.


Én is mondhatnám, hogy 1000 esetben EGYSZER kapok érte egy köszönöm-öt. Hogy mennyi lepontozást, aljas leveleket, szemétkedést - azt már nem is ecsetelem.


Mindig, mindenütt vannak olyan emberek, akik szeretik kiereszteni anoním módon a másikra a fáradt gőzt. De lásd be azt, hogy annak is van haszna: amit kiír magából, azzal is könnyebb neki, és addig sem a gyerekét lövi le, vagy a férjét szúrja nyakon.

2016. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo.. na itt aztán vannak cifra hozzaszólások. Szegény kérdező!
2016. febr. 10. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!