Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél egy ilyen helyzetbe...

Mit tennél egy ilyen helyzetben? A sport egyesületed vezetője azt mondaná, hogy te még nem vagy olyan szinten ,mint a többiek. Ne járjál meccsre ,inkább gyakorolj. De ebből a burkolt utalásból az jönne le neked, hogy nem kíván személyiség vagy.

Figyelt kérdés
Csak azért is járnál ,hogy megmutasd neki, vagy büszkeségből hátad fordítanál, hogy ha nem kíván személyiség vagy nem fogsz könyörögni senkinek, többre tartod magad annál.
2021. jan. 6. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ez kettős dolog. Ha nem vagy elég jó azt az edződdel is megbeszélheted. Én, mint sportoló tartanék egy rövid önértékelést. Amúgy valószínűleg váltanék csapatot. Ha ott nem becsülnek meg, akkor majd máshol nem fognak. Főleg jó a változás. Új emberek, új lehetőségek, ingerek stb:) Plusz ha ennél a jelenlegi csapatnál semmi extrát nem kapsz (fizetés, ruhák, utazási költség stb), akkor kérdés nélkül váltanék csapatot.
2021. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Korlátolt a lehetőség, sőt... Blokkolt, mert jégkorongról van szó. :) De nem ez az első utalás, én meg nem fogok senkinek bizonygatni, aki nem néz semmibe. Holott szerintem vagyok olyan szinten mint a többiek(Nem vagyok ego ista amatőr sportoló vagyok nem kell tőlem csodát várni.). Pusztán valamiért nem vagyok szimpatikus.Mivel amatör, így fizetés egyáltalán nem kapok. :) Tőlem tíz-tizenöt évvel fiatalabbakra mondja azt, hogy egy év alatt jobban fejlődtek, holott én ezt 3 éve csinálom. De mondom:Tisztába vagyok a hiányosságaiimmal, egyáltalán nem vagyok az amatőrök között profi. :)
2021. jan. 6. 16:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Ami miatt nem tudok dűlőre jutni, és írtam ide a kérdést: Szeretem ezt a sportot (mondhatni fanatikusan) ,a csapattársaim, ha ezt elmondanám nekik 70 %-ba azt mondanák hogy folytassam. De mivel írtam hogy az edzőnek már ez nem az első utalása így meg az önérzetemet sérti. És végképp nem az a típus vagyok, aki pont egy ilyen embernek bizonygatni. Se nem az apám ,se nem az aktuális párom...
2021. jan. 6. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért mondta, mert tényleg nem vagy olyan szinten.

Gyakorolj, és utána mutasd meg, hogy mit tudsz.

2021. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb egyenesen rákérdezni, mint gyártani a teóriákat, hogy vajon mire utalhatott. Csak van annyi gerince, hogy kimondja az igent, ha eldöntendő kérdést teszel fel neki.
2021. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy az edződ jól látja a helyzetet és nem férsz be a csapatba. A barátaid érzelmi alapon mondanak véleményt a teljesítményedről.

Ha meccsekre nem rak be a csapatba attól még nyugodtan járhatsz edzeni.

2021. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jartam komoly sportegyesuletekbe.

Az edzod a javadat akarja hosszutavon. Nem akarja,h megserulj vagy tuleroltesd az izomzatod es hosszabb ideig hianyozzal az edzesekrol.


Ha emiatt megsertodsz,akkor az onbizalmaddal nagy problema van.

Megserteni nem lehet senkit,csak megsertodni.

2021. jan. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Most latom,h jegkorong. Igazabol ott is lehet serulni.


Ha megsertodsz,menj at boxra. Mtka,Vasas,Ksi,stb. Na ott majd hamar kuldenek meccsre. Ott nem feltik a fejunket. Rendesen szetverik oran is.

2021. jan. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!