Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha szemezek egy...

Miért van az, ha szemezek egy csajjal, pl. az utcán, amire mellé érek elfordítja a fejét? Pár megtörtént példa a megjegyzéseben.

Figyelt kérdés
Park: látom, hogy többször is engem néz, szemezünk, mosolygunk egymásra, majd ha elhaladok mellette elfordul. Hasonló eset egy bárban. Állandóan engem néz, majd ha leszólítom, elforditja a fejét. Klubban. Táncol mellettem, többször is hozzám simul, majd ha felkérem táncolni, úgy néz rám, mintha megöltem volna a családját 🤷🏼‍♂️. Eddig komoly párkapcsolatban voltam, 5 évig, és nem foglalkoztam csajozással, viszont most kicsit zavar ez a dolog vagy inkább furcsának tartom. Ennyire megváltozott a világ vagy csak én estem ki a játszmából? Komolyan nem értem.

2021. jan. 7. 01:53
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem simán lehet az, hogy zavarba jönnek, és nem tudják kezelni a helyzetet, ezért viselkednek így.

A másik, amit elképzelhetőnek tartok, hogy nem akarnak kapcsolatba lépni (beszélgetés szintjén sem), és csak szemezgetnek mindenkivel, amíg kiélik magukat, aztán továbbállnak.

2021. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szemezés egy idő után atmegy bamulasba (már ha nem értetted félre alapból azt, hogy miért néznek - lehet hogy csak azért, mert fura volt nekik, hogy te nézed őket) onnantól meg kellemetlen.
2021. jan. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat!
2021. jan. 10. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!