Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kicsit erdekes kérdés: Fiúk,...

Kicsit erdekes kérdés: Fiúk, nektek egy ilyen paraméterekkel rendelkező lanyt nehéz lenne felemelni?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem tancórákra járni. Rockyt tanulunk leginkább és abban sok az emelgetős figura, én meg nem vagyok egy picike lány, 174 cm 64 kg vagyok.Viszont ennél kevesebb nem tudok és nem is akarok lenni, pláne nem emiatt. Néha viszont eszembe jut hogy nem e lehet nagy szenvedés a fiúknak emelgetni engem. Egyébként vékony alkat vagyok, napi szinten sportolok, atlétizálok és ugye itt a tánc is.

2021. jan. 8. 18:19
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki jó kondiban van, akkor testfelépítéstől függően, a saját súlyának 70-80%-át minden további nélkül meg tudja emelni, legalábbis amikor edzésben voltam, akkor 90 kilósan nem okozott gondot egy 80 kilós valaki emelgetése. Ha pedig a tánc közbeni emelgetésre gondolsz, amennyit a rockyról tudok, nem hiszem, hogy 64 kiló különösebben megviselné őket.
2021. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem megterhelo. Mma edzesen a 110 kg edzom (fiu) megemelte a 96 kg-os fiu tanitvanyat derekig vizszitesbe forgatta es ugy dobta el.

Egy 64 -kg-os nem ellenkezo no emelgetese a vicc kategoria egy kozepesen edzett ferfinek.

2021. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Te meg tudnál emelni egy 187 cm magas, 89 kg-os indiai srácot?

2022. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, 30 kilóval nehezebb embereket szoktam emelgetni xD és az miért számít hogy indiai?
2022. jan. 21. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert én az vagyok apai ágon.
2022. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!