Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két hasonló paraméterekkel...

Két hasonló paraméterekkel (pl. chipset, portok, méret) rendelkező alaplap esetén mi alapján érdemes dönteni?

Figyelt kérdés
Van olyan gyártó esetleg, amelyet kerülni kell? Vagy vannak egyéb olyan paraméterek, amik számíthatnak? Nem tervezek semmi különöset telepíteni, amihez egzotikus portokra lenne szükség.
2020. aug. 26. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Alaplap esetéb asus/gigabyte a két legjobb, én régebben kerültem az Asrockot és MSI-t de azok se rosszabbak annyira. Ha támogatja a processzort és a ramokat, akkor nem sok különbséget lehet észre venni két hasonló paraméterrel rendelkező lap közül.
2020. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kerülöm a gigabyteot. Inkább Asrockot, esetleg Asust vennék.

De ha nem tudsz dönteni akkor egy dobókocka eldöntheti: páros vagy páratlan számon áll-e meg.. ;)

2020. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igazából először azt nézd, hogy több vagy jobb ramokat támogasson, meg hogy melyikre több a pozitív, illetőleg a kevesebb negatív vélemény.

Nehéz kimondani hogy egyik márka jó másik rossz, van olyan hogy azonos árban az msi tök jó, de az asus melegszik, aztán lehet fordítva.

2020. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor elolvasom a véleményeket ugyanazon gyártó más modelljeiről is, hátha valami jellemző a többire is.
2020. aug. 26. 17:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább pontosítok: A320-as chipsettel szerelt alaplap érdekel. Azért ilyen, mert az AM4-es foglalatot támogatók közül ez a belépő/olcsó szint. Elfogadom a korlátait. Viszont vannak itt kb. 15 és 25 ezerért is. Nem tudom, a drágább "jobb"-e, és főleg nem annyival. Mi az, ami megdrágíthatja?
2020. aug. 27. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!