Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történne ha nem ébrednek...

Mi történne ha nem ébrednek fel egy három hónapig velem?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi történne tegyük fel lefekszem egy ó rá múlva és nem ébrednek fel holnap se vasárnap mi történne ha hónapokig aludjak lefogynak szerintetek vagy egyáltalán miért ébredek fel arra hogy egyek igyál költse M a pénzt semmi eufória nem ér engem 29 éves leszek se csók semmi arra elszívják egy nap másfél csomag cigit és még így is szenvedek hogy visszafogjam magam ? Vagy arra hogy mikor lesz kaepracsony milyen jó lenne ha belehetne állítani az időt hogy mikor jelenik fel és egészen addig aludjunk csak szerintem milyen gondolkodásmód ez!
2021. jan. 8. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Hogy mi?
2021. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi történne ha nem ébrednek fel? Egy három hónapig? Lefogynak?
2021. jan. 8. 23:28
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ez olyasmi lenne mint amikor valaki kómába esik.

Infúziót kapnák, hogy ne száradj ki.Lehet, hogy gyomorszondával táplálnának.

Azt gondolom pont úgy kezel ének mint ezeket a betegeket.

2021. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

“Szerintetek mi történne tegyük fel lefekszem egy ó rá múlva és nem ébrednek fel holnap se vasárnap“

Rendben, tegyük fel. Egyenlőre tudlak követni.

“mi történne ha hónapokig aludjak“

Két opció van. Egy, infúziós a kötnek, kettő, meghalsz.

“lefogynak szerintetek “

Igen, kórosan sovány és beteg lennél.

“vagy egyáltalán miért ébredek fel arra hogy egyek igyál költse M a pénzt “

Ezt úgy hívják életösztön.

“ semmi eufória nem ér engem 29 éves leszek se csók semmi arra elszívják egy nap másfél csomag cigit és még így is szenvedek hogy visszafogjam magam”

Csak egy tipp, de lehet hogy ennek a műveltséged hiánya az oka.

“ Vagy arra hogy mikor lesz kaepracsony milyen jó lenne ha belehetne állítani az időt hogy mikor jelenik fel és egészen addig aludjunk csak szerintem milyen gondolkodásmód ez!”

Miért, mi történik karácsonykor? Egyébként nem, ezt nem lehet kivitelezni. Ha fel is ébrednék karácsonykor, óriási orvosi számla várna és a legyengült immunrendszereddel nem sok mindent tudnál csinálni.

2021. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De lefogynak szerinted? Egyáltalán miért kelek fel mire? Arra hogy egyek igyál semmi eufória nem ér engemet 29beves leszek se csók semmi szerint szexuális kapcsolatom nem volt milyen jó lenne lenne egy szerkezet ami addig aludva tartana amíg nincs ünnep vagy szülinap vagy valami csomagot kapok hogy ne keljen várni rá csak egyet gondolnak na karácsonykor felkelek na akkor most eddig fekve leszek csak én gondolkodom így??????????????????????¿¿????????...
2021. jan. 8. 23:38
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát az a jó hogy lefogynak mindenféle szenvedés nélkül milyen számla hát addig nincs számla míg eszünk iszunk
2021. jan. 8. 23:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Rip van Winkle lebutított magyar verziója
2021. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen.Valószinű, hogy csak te.

Ismerkedj nőkkel.

Vagy menj el egy örömlányhoz.

Csak ne maradj szűz,mert bekattansz.

Még ennél is jobban.

2021. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem merek kijárni felkel nem merek eljárni ki nem mernek elmenni buliba sehova se ami kereszt ül mentem az leírhatatlan
2021. jan. 8. 23:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyant aki házhoz megy.
2021. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!