Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni ez ellen?

Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy tökre beégetem magam valamivel és utána napokig azon örlődök hogy milyen gáz voltam es hogy mit gondolhatnak rólam. És sokszor azért égek be mert annyira koncentrálok valamire hogy egy másik dolgot elfelejtek. Pl ilyen amikor munkahelyen kiosztottak egy kitüntetést és koncentráltam arra hogy mikor kezetfogok akkor az ne legyen se túl erős se túl gyenge viszont erre annyira koncentráltam hogy elfelejtettem az ember szemébe nézni. És annyira kínos hogy ez tök alap dolog hogy a másik szemébe nézek és én meg elfelejtettem.
2021. jan. 9. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Túl sokat agyalsz jelentéktelen dolgokon. Próbálj meg ellazulni. A gondolataidról a figyelmet inkább irányítsd át a jelen pillanatba. Nagyon ajánlom ezt a könyvet: Eckhart Tolle - A most hatalma
2021. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. jan. 10. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!