Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon rossz érzésem van amikor vissza kell hallanom a saját hangomat? Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem tudom másnál van-e ilyen probléma, de én nagyon rosszul érzem magam amikor a saját hangom vissza hallom valahonnan. Például amikor online órán felszólít a tanár, és egy másik résztvevő eszközén hallom ahogy beszélek. Alig tudom végigmondani a mondadómat emiatt.


Mivel ilyet még senkitől nem hallottam, nem tudom hogy más nézett-e szembe efféle problémával. Lehet, valahogy szoktatnom kéne magam a hangomhoz, nem tudom...



2021. jan. 7. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki így van :D
2021. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ilyenkor zavar csak, amikor visszhangzik, vagy akkor is ha videón visszahallod mondjuk?

Mert pl engem is zavar, ha telefonálok, és közben a másiktól visszahallom amit én mondok (lehet amikor ki van hangosítva?).

Ha konkretan az zavar, hogy ugye más a hangod mint ahogy te hallod a fejedben, akkor azt ajánlom, hogy ha pl hangüzenetet küldesz valakinek, vagy videót amin beszélsz, vagy ilyesmi akkor az ilyeneket minél többször hallgasd/nézd vissza, és meg fogod szokni. Én is így szoktattam hozzà magam, én is nagyon utáltam mert köze nincs ahhoz a hanghoz amit én belülről hallok :D

2021. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem csak neked zavaró, én is utálom. Szóval no para
2021. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezzel szerintem mindenki így van :D viszont ha tenni szeretnél ellene akkor talán annyit tudok tanácsolni, hogy próbált azt mondogatni magadnak hogy “nincs semmi baj a hangommal”,” szeretem a hangomat” még akkor is ha nem úgy gondolod és egy idő után már nem fog érdekelni. Meg emlékeztesd magad hogyha mindenki így van vele akkor igazából nem is baj ha néha így érzel csak ne gondold túl a dolgot túlságosan.
2021. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!