Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz az, ha férfiként női...

Gáz az, ha férfiként női karaktert csinálok a World of Warcraftban?

Figyelt kérdés

Akarok egy női éjelf démonvadászt indítani, lesznek szarvai meg 2 nagy penge a kezében. Egy vad, félelmetes nő lenne.

De női drenáj halállovagon is gondolkodok.



2021. jan. 10. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A pélót nem érdekli...
2021. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem igen. Hát ha már fiú vagy, illik fiú karaktert választani, hát mit fog gondolni rólad a többi játékos? Nehogymár. Aztán ha lesz barátnőd, azt hiszi valami feminin pali vagy, vagy meleg. Annyira kínos lenne, jaj, nehogy.
2021. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Olyan karaktereket alkotsz, amilyeneket akarsz. Ha gáz lenne, akkor az összes férfiak által írt történetben csak férfi szereplők lennének, és a nőkében meg csak nők. Rém uncsi lenne.
2021. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A cyberpunkban hermafroditát is csinálhatsz. Ebből kiindulva nem gáz, sőt a kutyát nem érdekli.
2021. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De pont azért, mert bejonnek az ilyen harcos nők

De a többi játékos tényleg hiheti azt, hogy lány vagyok

2021. jan. 10. 21:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a büdös életbe nem hittem senkit csajnak, akinek férfi létére női karaktere volt, mert konkrétan tojtam le magasról, hogy ki milyen nemű. Az MMORPG-kbe nem azért raknak női játszható karaktert, hogy lányok is játszhassanak vele, hanem mert a fantasy világában létező kasztokról van szó, amiket aztán beleírnak a játékokba, ennyi az egész. Ne parázzál már ezen, félsz, hogy majd valaki meg akar toszni, vagy mi? 😄
2021. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Én női ruhát is fölveszek, mégsem vagyok meleg, átoperáltatni azért nem fogom magam, tehát transznemű sem vagyok, csak szeretek kitűnni, úgyhogy ne mondj már ilyen baromságot 2-es
2021. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat én nőként, mindig férfi karakterrel szoktam lenni. Nem gáz xd
2021. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nőként férfi karaktereket szoktam csinálni na puff. Ha valakinek nem tetszik ez van. Ha valaki férfinek hisz, így járt, egy MMO karakter nem a self insert avatarom, nem kell pont olyanra csinálnom mint én vagyok. Akkor kb. minden fantasy faj kiesne mert nem vagyok se ork, se worgen.🤦
2021. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ez azért csalódás, hogy egy nő férfi karaktereket csinál

Nem ez lenne a fő karakterem, mert egy férfi human paladin vagyok

2021. jan. 10. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!