Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Paladin erős kaszt a World...

A Paladin erős kaszt a World of Warcraftban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Normál körülmények között nincs olyan hogy erős kaszt, bármelyik lehet erős ha normálisan tudsz velük játszani.
2021. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ez így nem igaz. Minden classnak általában 1 spec játszható, de erre is voltak már ellenpéldák. Kérdés az, hogy PVP vagy PVE, illetve, hogy casual playt tolsz-e.


PVP és PVE terén a rogue, mage, warrior, hunter ami sose volt játszhatatlan. A retri paladinnak is volt 1-2 kieg ahol konkrétan játszhatatlan volt pvp-n. A holy viszont már egy ideje erős.

2021. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

PvP-re gondoltam

Azt olvastam, hogy még a Vanilla meg főleg a Lich King idején volt nagyon erős, de már gyenge. Engem rendszeresen elvernek, alig sebzek, kb az egyetlen előnyének azt érzem, hogy tudom magam gyógyítani

2021. jan. 7. 22:30
 4/7 A kérdező kommentje:
De lehet csak én vagyok béna
2021. jan. 7. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így igaz. WoTLK-ben élte fénykorát. Catában teljesen használhatatlan lett. Viszont Legionben sem volt gyenge, bfa-t meg csak az elején játszottam. De SL-ben sem lett rossz, ahogy hallottam.


Megnéztem most neked a PVP Leaderboeardot ( [link] és több pala is fent van 3s-ben, illetve 2s-ben. Láttam mind retrit, illetve holyt is.


Szóval nincs a palával semmi gond. Keress esetleg olyan compot magad mellé, amivel erős vagy. Például hunter és disc pap.


Játsz nyugodtan tovább vele, nekem is volt olyan, hogy stunsorozat alatt heallel a hátam mögött szétütöttek. De ez van, mindig lesznek countereid.

2021. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy DK-val vagy esetleg egy warriorral nem járnék jobban?
2021. jan. 8. 01:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint átváltani? Hát a DK-t nem hajnálom, top100ban is csak 2 van, azok is azért mert világéletükben gladik voltak és a társaiknak van elég karaktere velük játszani.

A warrior jó választás, bár ez rajtad áll. Én priest (shadow) és druid (feral) voltam mindig is, számomra ezek voltak az izgalmasak. Érdemes több mindent kipróbálnod, de hosszabb távon önmagában az, hogy OP egy class, nem elég.

Egyébként azzal, hogy több classot is megismersz, csak magadat fejleszted. Szóval ez is egy jó ok, hogy mással kísérletezz.

2021. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!