Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik vagy kik azok amiket sose...

Mik vagy kik azok amiket sose tudtál elfelejteni a tini/kamasz éveidből? Lehet esemény, történés, bármi

Figyelt kérdés

Az első szerelem, vagy a srác aki kikosarazott, vagy éppen az aki végig csúfolt...

Konkrétabban, olyan személyek akik megbántottak, sérelmet okoztak egy életre, de írhattok pozitívat is-főleg a tini évekre gondolok



2021. jan. 11. 22:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, de nagyon sokszor elképzelem, ahogy egyszer találkozom vele, és a fülébe súgom, hogy nekem ez maga volt a mennyország és a pokol, amit akkor éreztem vele. Nagyon fáj, hogy talán abban a tudatban él, hogy nekem csak a szexre kellett, el akarom neki mondani, hogy nagyon nagyon szerettem. Részletes naplót vezettem az egészről, mert nem tudtam feldolgozni ezt a kapcsolatot, és kicsit tönkre is mentem benne. Vagy nem kicsit, hanem eléggé. Állandóan megaláztuk egymást. Egyszer elkezdett bunkózni velem, aztán lefogott, és akaratom ellenére szexelt velem. Én egyszer szimpla bosszúból lefeküdtem valaki mással, és elmondtam neki. Mindenki, aki látta mit művelünk a házibulikon egymással, aztán mennyire levegőnek nézzük egymást a hétköznapokban, egy utolsó ribncnak tartott. És valószínűleg az is voltam. De csak vele voltam ilyen, senki mással, és egyszer ő is beismerte, hogy csak velem ilyen, igazából ő sokkal romantikusabb lenne. Sokat gondolkodom, hogy előszedem az akkori naplóimat, és írok valami regényt belőle, persze kiadni nem lehetne ilyet, de valami netes oldalra feltöltöm. De úgy érzem nem lenne tisztességes a mostani barátommal szemben, hogy ilyeneken gondolkodom. Mégis, az egész egy múlni nem akaró seb, annyira nevetségesen lezáratlan. Tudom szörnyű is egyébként, igazi ugly love. Egyébként pár évvel később láttam facebookon, hogy valami iszonyatosan csúnya barátnője van, tényleg nem féltékenységből mondom esküszöm, de maga volt a rettenet. Ebből is latszik, milyen kevés az önbecsülése, ezt mindig is tudtam, és utalt is rá. Pedig hihetetlenül okos tényleg, tudom hogy jófej, szexi, de nagyon elba szott ember volt, mint én. Egész "kapcsolatunk" alatt sosem tudtam, hogy amikor elválunk, folytatódni fog-e még, látom-e még valaha újra. Minden pénteken meglepetésként ért hogy újra keresett. De amikor utoljára láttam elmenni, valahol tudtam, hogy vége, de a mai napig nem értem annyira, hogy miért :/ értem is, meg nem is. Na bocsika, hogy hosszú lett, de most örülök hogy feleleveníthettem.
2021. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szemtanúja voltam ahogy jön ki a szertárból egy 12.es csajszi a szoknyáját igazgatva, és egy 50feletti történelemtanar a sliccét igazgatva... ez megtanított a világ müködésére.


Élesen megvan amikor elősször álltam ki magamért, felébresztették az alvó oroszlánt es összevertem a srácot, később pedig a fegyelmi tárgyaláson a teljes tanári kar engem védett.


Az első cigi


Az első füves cigi


Mikor elősször érintettem puncit


Az első nyaram mikor nem álltam be a sorba, nem mentem el nyárimunkázni valami rabszolgatelepre, hanem vettem egy fűnyírót és azzal "vállalkoztam" a környező falukban és 2003 ban ezzel 1 nyár alatt 300ezret megkerestem, akkoriban nyári melóval átlag 1 egész nyar alatt 70.000ret lehetett megkeresni...

Valszeg ez alapozta meg az élethez való hozzáállásom.

2021. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!