Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tudtok a jelenben...

Mennyire tudtok a jelenben élni ? Mennyire estek vissza a múlt történéseibe, emlékeibe, mennyit filóztok ezen ? Mennyire révedtek előre a jövőbe ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
amennyire nagyon muszáj. a jövőben élek, csak annyit foglalkozok a jelennel, ami a jövőbeli céljaim eléréséhez szükséges.
2021. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tanultam a multbol ugyanazokat a hibákat nem követem el.

A jelen problémái neha felemésztenek mert nem látok megoldasokat (nem tőlem függő tényezők miatt)

A jövőben reménykedem, álmodozom. Jelenleg apránként látszik csak elérhetőnek.

2021. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon leragadok mindig a múltban, a múlt negatív dolgain. Nemrég találtam rá erre a számra, ezt hallgatva igyekszem a nem a múltban élni:

https://www.youtube.com/watch?v=c0XWqJoytyg

2021. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%-ban.
2021. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azon filózok, hogy vajon a jövőben is ugyanaz fog velem megtörténni, mint a múltban, és jé...tényleg!
2021. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2013-tól 2015 végéig egy nagyon boldog időszakomat éltem, és utána egészen 2019-ig bele voltam betegedve abba, hogy folyamatosan ezt a korszakomat gyászoltam, sirattam, és szerettem volna újraélni.

Aztán idővel hál'istennek sikerült továbblépnem és elfogadnom a helyzetet. Azaz, hogy az a bizonyos korszak csak egy apró állomása volt a hosszú életemnek, de itt még korántsem ért véget semmi, és még rengeteg, hasonlóan szép emlék várhat rám, ha végre nyitok feléjük.

Azóta sokkal jobban képes vagyok a jelenben élni és a jövőbe tekinteni :) A múltbeli dolgokat pedig elraktároztam az agyam egy olyan zugába ahová valók. És végre úgy tudok rájuk visszagondolni, ahogyan kell: kedves, szép emlékekként, amikre jó érzés visszagondolni, de semmi többek.

2021. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!