Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak-nők,kinek mi számít...

Férfiak-nők,kinek mi számít csúnyának és szépnek egy arcon? Képet is mutathatnátok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig is érdekelt ez a téma,nekem ugyanis nagyon számít egy kapcsolatban hogy szép legyen az adott személy arca.

Tudnátok linket küldeni egy olyan emberről aki nektek arcra tetszik majd egy olyat aki nem?

Nemetek és kort is írj.



2021. jan. 14. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt egy-két képpel nem lehet bemutatni. Nagyon sokféle arc tetszik és egyébként is számomra az összkép a fontos.
2021. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Én pl. eleve a szemüveget nem látom szépnek, lehet akármilyen trendi, ez onnan adódik, hogy nekem is van rövidlátás miatt, és magamon is utálom, zavar a mindennapokban, a maszkhordástól függetlenül bepárásodik bizonyos körülmények esetén, nekem még a sportkeret sem segített ezen, ha olvasószemüvegem lenne csak, azt jobban el tudnám viselni, illetve ez majd várható később, aztán meglátjuk, viszont azt csak közelre kell hordani, de pont ezért fogom megműttetni a szememet hamarosan, hogy legalább távolra jól lássak szemüveg nélkül.
2021. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Általánosságban azt lehet elmondani, hogy akkor szép egy arc, ha szimmetrikus és arányos. A többi meg egyéni ízlés kérdése. Képet nem tudnék mutatni, nagyon sokféle arc lehet szép.
2021. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon szubjektív. Az összkép a lényeg.
2021. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Ő helyes: [link]

Ő kollégának jófej, de nem szívesen jönnék össze vele (első látásra): [link]

Szintén csak kollégának (első látásra): [link]


Ő pasinak is: [link]


Vele barátkozni sem szívesen:

[link]



Ha nincs jobb, akkor mellé ülnék le egyetemen: [link]


Szimpatikus: [link]


A következő linket már nem engedte, úgyhogy ennyi. Pedig most jöttek volna a lányok...


N30

2021. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem tetszik, ha valakinek vastag a szája. Nem azokra gondolok, akiknek mesterségesen olyan, az egy külön kategória, és van, akinek baleset miatt olyan (Groovehose Judy pl.), viszont vannak, akiknek természetesen vastag szájuk van, férfiak és nők is.
2021. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
#5 ez a link tényleg ijesztő XD
2021. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem ennek az értelmét, hisz mindenkinek más a szép és a csúnya, de tessék:

Leghelyesebb híres pasik szerintem:

Tyler Hoechlin

Joseph Morgan

Daniel Gillies


A legszebb híres nők szereintem:

Gal Gadot

Natalie Portman

Jessica Alba


Csúnya férfiak szerintem:

Adrien Brody

Adam Sandler

Elijah Wood


Csúnya nők szerintem:

Kim McGuire

Sarah Jessica Parker

tori spelling

2021. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

A kedves, pozitív érzések teszik kedvessé és szimpatikussá egy arcot. Vagy azok a tulajdonságok, amiket megismertünk az adott személyről.

Munka után van hogy én is fáradt vagyok, és ez látszik az arcomon, ezért én nem is figyelem ki hogy néz.

Meg kell ismerni a másikat, hogy tudjunk róla valamit mondani.

2021. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

#9 nézetét maximálisan osztom.

A páromat amikor először láttam, a fejemet fogtam, hogy a fene egye meg, már megint egy olyan pasit ismerek meg, aki egy kicsit sem tetszik, mindennek mondható, csak épp jóképűnek nem. Ennek több mint 30 éve, 3 gyerekünk született, és mikor nemrég kezembe került egy fiatalkori képe, én csodálkoztam legjobban, hogy miért nem tetszett nekem, pedig szuper jó pasi volt már akkor is.


Úgy gondolom, hogy aki csak egy szép arc alapján választ párt, az felszínes.

2021. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!