Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek egyszerre...

Hogyan lehetek egyszerre boldog, mégis negatív? Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés
Alapvetően boldog vagyok, hiszen mindenem megvan ami kell. Család, vőlegény, munka, normális körülmények. Mégis sokszor inkább elvonulok egyedül és szomorkás, borongós gondolataim vannak. Mintha Nem szeretnék vidám lenni vagy nem is tudom pontosan megfogalmazni. Erőltetett nem szeretek lenni és soha nem is vagyok, csak én nem vagyok az a mindig vidám, mosolygós, csupa pozitív személyiség. Ez vajon gond lehet vagy csak azért érzem nem normálisnak mert a neten folyton abba botlunk bele, hogy pozitívnak jó lenni.
2021. jan. 14. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hasonlóképp vagyok ezzel.Nem merek teljesen ellazulni,mert akkor megfigyeltem hogy valami rossz történik hirtelen.Ezért mindig kicsit feszült vagyok.Én sem mosolygok folyton mint egy fogpaszta reklám dehát ezzel nincs is semmi probléma.A mosolygós ember is szokott ideges lenni ugyanúgy mint bárki más.Attól nem vagy negatív mert szeretsz elvonulni néha.Az a negatív aki rosszat kíván másnak és aki beszólogat ok nélkül és még sorolhatnám.
2021. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!