Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonzanak vkit a rossz...

Miért vonzanak vkit a rossz dolgok?

Figyelt kérdés

A drog, a cigi,a veszélyes helyek, a szadizmus stb.


Erre milyen pszichologiai magyarázat van?


2021. jan. 14. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt a drog az nem egyértelműen rossz azért.


Másrész meg vannak ilyen kaotikus lények, akik nem tehetnek róka de bele keverednek. Ezt inkább valahogy az élet mozgatja szerintem.


De pl adhdsek tipikusan magas kockázatú dolgokkal párosodnak.

2021. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta lázadás+beilleszkedés,és szerintem azért. Engem pl a rossz féle személyek vonzanak,na nem a sittesek,hanem akik ugyanúgy megnehezítenék ugy mond az életet,nem lenne folyamatosan minden tökéletes. Nem unalmas,legalábbis az ember ezt hiszi.
2021. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a stresszes élet is vonzó. Ezeknél az élet unalmas.(fentieket beleértve). Gondoltam arra h lázadás, beilleszkedés miatt. Arra jutottam, hogy nem!

Mert:

A drogot egyedül is kiprobálnám ,nem szólva róla senkinek.

A cigit szégyeltem mindenki előtt.

A veszélyes pl. helyek. A félelem szerintem vhogy jótékony hatással van az agyunkra. Mint a horrorfilmek. Sokan szeretik. Mondjuk nekem azok unalmasak. Ízgaasabb átélni őket.

A szadizmus filmekből, ff.-ből jött. Ezekből ismertem meg és hát vonzó🤫

A stressz. Mindennapi életünk része. Ha nem hiányoljuk, mikor nincs min gondolkodni a monoton, csendes napokban.

2021. jan. 14. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán mert nem találja a helyét az életben, és ezzel kompenzál, menekül el a valóság elől.
2021. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!