Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed az olyan...

Summer2 kérdése:

Mi a véleményed az olyan lányról aki egy baráti társaságon belül már 3 fiúval elment randira?

Figyelt kérdés
máj. 1. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ismerkedett, beszélgetett. Nincs abban semmi.
máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Fontos neki a baráti kör, valahogy biztosítani akarja a bennmaradást 🤓
máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem *ib*nc. Mindegy neki csak legyen valaki. Még arra is lusta, hogy ne a házi nyúlra lőjjön. Az ilyeneket jobb kerülni, ha pár évre-hónapra meg is ragad valaki mellett, utána ha megunja ismét rámászik a legközelebb álló férfira. Valamelyik "jóbarátra".
máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért a beszélgetéstől rögtön terhes lesz vagy mi? Gondolom nem jött össze az elsővel mert valamiben nem felelt meg, nem akar rövid kapcsolatot minegyki alapon, inkább ismerkedik hogy kivel illenek össze.
máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Extrém rossz emberismerő, aki egy szűk körből sem tudja kiválasztani a megfelelőt. Később nagy bajban lehet, amikor a hétmilliárdból kell választani. Ebből lesznek a válások, bántalmazó kapcsolatok, interneten hisztizések, bűncselekmények, egyedülálló anyukák és apukák, évtizedekig tartó pereskedés. Érdemes mihamarabb felnőni, tapasztalatot gyűjteni!
máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
5 Kicsit elszaladt a fantáziád rossz irányba. Negatív a belsőd vagy nem tudom mi ez hogy ilyet hozol ki.
máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert bszni akar. Nekünk is volt ilyen baratnőnk anno,de irritált amit művelt.
máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
"Barátnő", akiről így beszéltek, na jó égessed még magadat.
máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem voltál ott,nem tudod milyen volt,összejött unokatesóm (aki szintén barátnője volt,megbizott benne) exével :D Szóval te csak ne pampogjál itt nekem,amúgy is jól kiosztottam, aztán vége is lett a barátságnak :D
máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Oké hát elhiszem, akkor ebben igazad van meg minden, de ettől még nem minden csajszi ugyanolyan aki randizgat és elsőre nem jön össze azzal akivel randizott, van ilyen is olyan is.
máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!