Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Biztosan látta már mindenki a Magas szőke férfi felemás cipőben c. vígjátékot. Olyan vagyok, mint a főhős. Csak ez nem vicces. Mindent elejtek, eltörök, olyan vagyok, mint egy elefánt a porcelánboltban. Egy nyomorult. Melóhelyen kinek robban fel a telefontöltője, ezzel kivágva a biztosítékot és a számítógépek leállnak? Hát nekem. Elejtem az üdítőt, kiborítom a kávét, lelököm a poharat(itthon). A tűsarkúm beakad a fém lábtörlőbe nem bírom kihúzni, vizsgára úgy megyek, hogy a szoknyám fennakad. Volt már, hogy a nadrág szétszakadt a fenekemen és ezt látták(nem volt rám kicsi) Egy csődtömeg vagyok. Anno egy atlaszt levertem suliban és szétszakadt. Beleléptem a nem jól lezárt csatornafedőbe és beragadt a lábam, osztálykiránduláson. A párom már távol tart a poharaktól. Ma levertem a boroskóláját a pultról(szélére tette) Már sírógörcsöt kaptam. Amúgy szépen festek, értelmi képességeim jók, tanult vagyok, de egy igazi szerencsétlen balek. Üldöz a balsors. Mitől lehet? Jár valaki hasonló cipőben?
2021. jan. 14. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet, ettől még nem vagy szerencsétlen. Én meg mindig beütöm, beverem magam. Múltkor kiborítottam a földre 300 db fogpiszkálót... Ennek ezeken már csak röhögök.
2021. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jár valaki hasonló FELEMÁS cipőben? Hát persze, nekem is vannak rossz napjaim.
2021. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg figyelmetlen vagy, azaz nem figyelsz az összes körülményre.
2021. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,figyelmetlen lehetsz.Szeleburdi lány lehetsz és azért ér ennyi "baleset".Mikor már öregszel és "lassulsz" akkor egyre kevésbé fordulnak ezek majd elő
2021. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinek a”ki érzi magát cefet embernek” kérdésére “én!”-nel válaszoltál. Egy cipőben járunk csajszi😓
2021. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyunk egyedül.😂😁 Hátha felragyog a szerencse csillagunk egyszer!
2021. jan. 14. 20:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszer tánc közben egy srác készül hozzám hajolni, hogy felkérjen, én pont lendítettem a karomat a tánc hevében és betörtem az orrát, erre ömlött a vér a disco közepén az orrából. Na erre varjatok gombot
2021. jan. 14. 20:13
 8/9 A kérdező kommentje:
*varrjatok
2021. jan. 14. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem anno a túlzott megfelelési kényszer és a fokozott figyelmetlenség egyvelege váltotta ki ezt a kapkodást. És egy ideig ez a két “kedvenc” jellemzőm oda-vissza egymást erősítette. Én is össze-vissza törtem minden lehetséges értékes piát, porcelánt és üveget magam körül, miközben belerúgtam mindenbe, és nekimentem mindennek. Az utolsó csepp - ha jól emlékszem - az volt, amikor már a második laptopomat nyírtam ki pár hónap leforgása alatt azáltal, hogy ráborítottam valami folyékonyat. Azóta tudatosan igyekszem odafigyelni a környezetemre, próbálok lazább és megfontoltabb lenni, így szerencsére a helyzet javulást mutat. Ne csüggedj, majd túl leszel ezen! Kitartást és sok szerencsét kívánok hozzá!
2021. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!