Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rá tudnátok valamivel beszélni...

Rá tudnátok valamivel beszélni, hogy végre a saját dolgaimmal foglalkozzak?

Figyelt kérdés

Egész nap csak a barátaimmal beszélgetek facebookon, mindig várom, hogy írjanak valamit. Minden reggel az első dolgom az, hogy megnézem, ki írt nekem. Próbáltam már, hogy x óráig nem nézem meg a mobilom, de ez mindig feszültséggel töltött el és nem is tudtam lekötni magam addig semmivel. Mármint de, olyan gondolatokkal, hogy "vajon bejövök Julinak? Ki tudnám deríteni olyan módon, hogy..." és ilyennel megy el a maradék időm. Ha nekiállok valaminek, például olvasni vagy tanulni, akkor is elkalandoznak a gondolataim más emberekkel kapcsolatban.


Szeretnék már magammal foglalkozni végre, és hogy ne jussanak eszembe más emberek olyan sűrűn a mindennapok folyamán, ne érezzem magam rosszul, ha nem léptem fel x óráig facebookra. Tudom, hogy értelmetlen az egész, meg ettől nem lesz jobb semmi, de egyszerűen nem találok olyan gondolatot vagy magyarázatot, hogy azt mondjam, tényleg nem jó azokon a dolgokon gondolkodni és jobb saját magammal foglalkozni.


Vannak céljaim, sokat szeretnék tanulni az élet különböző területeiről és világot járni, és tudom, hogy ha így folytatom, akkor ezekből semmi nem lesz. Viszont nem tudok kirázódni ebből az egészből.


Örülnék bármiféle tippnek, vagy akár gondolatnak, ami esetleg segíthet.


(Főiskolára járok, vizsgám már nincs ebben a félévben és munkám sincs, sőt az online oktatás miatt nem is tud annyira lekötni az iskola, mint korábban)



2021. jan. 16. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod van, vagy magányos vagy. Próbáld meg megszabni magadnak, hogy naponta hány mennyi időt tölthetsz online, mondjuk minden nap 4-6ig. Vagy próbáld meg, hogy naponta 3 órát kikapcsolod a mobilod, és eldugod egy fiókba. Ha elől van a mobilom, az én kezem is folyamatosan nyúlna felé. Nézd meg netflixen azt hogy "the social dilemma".
2021. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!