Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ez ellen? Egyálta...

Mit tehetnék ez ellen? Egyáltalán baj, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nehezen nyitok az emberek felé. Nem vagyok zárkózott, ha olyan emberek vesznek körül, akikkel hasonló az érdeklődési körünk egész hamar elbeszélgetek és társasági eseményeken is szívesen résztveszek. De kb. 5 ember van körülöttem akikkel szívesen tartom is a kapcsolatot. Viszont pl.: a munkahelyemen ez kicsit megnehezíti a dolgom, m idősebbek a munkatársaim és az olyan témák mint h ki mit főzött, hol vásárolt stb. Nem érdekel és nincs is kedvem hozza szólni. Vagy vannak olyan emberek, akik számomra túl harsányak v van a mindent jobban tudó típus.. veluk is beszélek, de csak amennyit muszáj. Ezt sokszor úgy latjak mások h nagyképű vagyok és nem mindenkivel vagyok hajlandó beszélgetni. De ez nem igaz m ettől én nem tartom őket rosszabbnak vagy ilyesmi csak egyszerűen nem vagyunk egyformák és nehezebben jovuk ki velük de nem azért mert lenézném őket. Mit tegyek h nekem is jó legyen, de ne ilyennek tűnjek mások szemében?
2021. jan. 17. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Baj?! Még az is csak a kellemetlenség kategória, ha a troli buszon befosol. Baj!? :-) ne viccelj.
2021. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak rossz érzés h emiatt hallottam már a hátam mögött h beképzelt vagyok meg hasonlók, de nem azért csinálom m jobbnak gondolom magam egyszerűen csak ilyen a természetem
2021. jan. 17. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ebben a cipőben járok, de már elfogadtam magam úgy ahogy vagyok. Azt gondolnak mások amit akarnak, ha pedig közelebbről megismernek megváltozik a véleményük az a lényeg. :)
2021. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ezen dolgozom én is, csak az a probléma, h mivel ezt ők így veszik h nagyképű vagyok, mennek a furkalodasok néha ellenem. Ha meg többet próbálok ilyen emberekkel beszélgetni az számomra erőltett, és akkor meg az van h csak puncsolok. Nyilván akikkel pl.: munkahelyen 8 órában össze vagy zárva nem akarsz rosszban lenni, a munkára is kihatna. Csak legszívesebben úgy dolgoznèk h csak csináljuk és ne szóljanak hozzam, de ez így meg kiközösítéshez vezet :D szóval ez ellen nem tudom h lehet-e vmit tenni, h oldottabb legyek
2021. jan. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!