Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ellen mit tehetek, baj...

Ez ellen mit tehetek, baj egyáltalán?

Figyelt kérdés

Olyan szinten nem ismerem magam, nem fogadom el magam hogy nap mint nap több órát kamerázom magamat a telefonom kamerájával és nézegetem magam minden tükröződő felületben.

Régen sokat csúfoltak a fej, arcformám miatt és emiatt kezdtem el videozni magam, általában mindig találok valami hibát magamon a hajam, a beesett szemeim, a sápadt bőröm, a hülye hangom.

Közösségben gyakran bepánikolok mert nem látom magamat kívülről és nem tudom hogyan nézek ki, milyen gesztusaim vannak, hogyan beszélek, nem vágok e hülye fejeket.

Nem merek megszólalni iskolában, mert kiszolgáltatottnak érzem magam, tudom hogy nem tudnám megvédeni magam ha piszkálnak. Egész nap úgy érzem magam mint a mosott szar. Azt hiszem hogy mindenki engem figyel és rólam beszél.

Az emberek sokszor nem értik mit mondok mert valamiért nem tudok érthetően beszélni, nagyon halk vagyok, fura bestresszelt hangom van ha szólok valakihez, tudom mert felvettem hangrögzítővel.

Ha van valami felelés vagy prezentáció akkor inkább be se megyek mert szorongok. Olyan rossz hogy mindenki olyan felszabadult, beszél én meg kuporgok és remegek.

19/F


2016. jún. 6. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ellen azt teheted, hogy szakemberhez fordulsz. Ha az első nem segít a másodikhoz. Ne gondold azt, hogy nem mégy, mert olyat az elmebetegek szoktak, mert semmi gond nincs abban, ha az ember felismeri, hogy gondja van és egyedül nem tudja megoldani, de ha elhanyagolja akár még bele is eshet a kattant kategóriába rövidesen.
2016. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Kedves Kérdező,az biztos,hogy segítségre van szükséged,mert amiben vagy az nekem nagyon borzasztónak tűnik :(
2016. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig így voltam iskolában.=/ Most 20 éves vagyok és nem hiszem hogy változott ez a dolog,viszont kicsit jobb lett,amióta nem járok iskolába.Majd hogyha te sem jársz iskolába,lehet neked is javul .én sosem mentem pszichiáterhez,vagy pszichológushoz,mert egyrészt senki nem mondta,hogy mennem kellene,meg amúgy is féltem volna menni.
2016. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!