Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hozhatom elő ezt a...

Hogyan hozhatom elő ezt a személyiségem?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok az a pörgős extrovertált ember, de ha megiszom egy-két sört pl., akkor megnyílok és jobban elbeszélgetek másokkal és jobb arc leszek. Gondolom ez nem újdonság másnak se, de hogy lehetek ilyen józanon is? Úgy érzem sikeresebb lennék emberi kapcsolatok terén ha mindig bennem lenne egy kis alkohol. Józanon csak fejben vagyok ilyen max.
2021. jan. 19. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Gátlások oldására van szükség nálad. Ezt teszi az alkohol.

De a cél ugye az, hogy józanul is kevésbé legyél gátlásos. :)

2021. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez volt a kérdés, de mi lehet a válasz?🙄
2021. jan. 20. 07:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kutyaharapást szőrével.

A gátlásokat lebontani csak úgy lehet, ha túlnősz rajtuk, kinősz belőlük.

Én például utáltam szerepelni. Egy társas összejövetelen (pl. tréning) már hevesen vert a szívem, amikor az előttem lévő beszélt, mert tudtam, hogy nemsokára sorra kerülök. Elhadartam a mondókámat, és alig vártam, hogy ne rám figyeljenek.


Ezért elkezdtem videókat gyártani, majd élőzni a Facebookon. Ez olyan mértékben feloldotta az ezzel kapcsolatos gátlásaimat egy év alatt, hogy ma már egyáltalán nem zavar, ha rám irányul a figyelem egy ismeretlenekkel teli helyiségben, és képes vagyok akkor is önmagamat adni.

2021. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez működhet.
2021. jan. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!