Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok,mit tegyek?

Rossz ember vagyok,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy 16 éves lány vagyok(pont két hete töltöttem),és ez az első évem egy elég erős gimnáziumban.Általánosban kitűnő tanuló voltam,most azonban a félévi bizonyítványom átlaga jó ha eléri a 3,6-ot. Meg egyébként is mindent rosszul csinálok.Amikor mosogatok,rendszeresen kiesnek az edények a kezemből,amikor főzök ,elrontom az ételt,meg anyának is most sót tettem a teájába cukor helyett.Szörnyen érzem magam most.Segítsetek,hogy tudnék jobb ember lenni? Nagyon aljasnak érzem magamat :(

2021. jan. 19. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Semmi gond: kétbalkezes leszel, de értelmiségi. :)
2021. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Ez valami troll kérdés?
2021. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Ki beszéli tele a fejedet ilyenekkel?

A tanulmányi eredmények nem az emberi minőséget mérik.

Nekem még a 3.0-át se érte el soha az átlagom a középiskolában.

2021. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj, sikerülni fog minden idővel. Elsősorban ne másnak, hanem magadnak próbálj megfelelni.


Tudom nehéz, de próbáld meg kizárni a külvilágot, embereket. Higgy magadban, mert ha te nem hiszel magadban, más se fog !


Kezdd kicsiben és meglátod menni fog!

2021. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy rossz, csak kétbalkezes. Gyakorlás teszi a mestert.
2021. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

Te most provokálsz, hogy simisimizzük meg a szegény kis buksikádat?

1. A kitűnőről a 3,6-ra rontás rosszabb az átlagnál, de kb 1 jegy rontás 9.-ben teljesen hétköznapi.

2. Az, hogy rendszeresen kiesik a kezedből az étel és mindent elrontasz, az vagy nem igaz, csak játszod a mártírt, vagy ha netalántán igaz lenne, akkor neurológushoz kéne menni mozgáskoordinációs zavar miatt. A só cukor helyett elég bizarr - nagyon nem egyformán néznek ezek ki!

3. Hogy emiatt a rossz ember, sőt aljas címkével illeted magad, azt inkább nem kommentálom úgy, ahogy szeretném, de a felütésem legyen elég komment hozzá. B variáció: kamukérdés. Eléggé hihetetlennek hangzik ebben a kombinációban.

2021. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
6: Úgy, rúgj bele még egyet abba, aki eleve maga alatt van. Kis empátia nem ártana néhány embernek !
2021. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
7-es, hát ha ennyire maga alatt van, akkor extrém komoly mentális problémái vannak. Valószínűbb az, hogy velünk szórakozik!
2021. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
El kell követni ezeket a kisebb hibákat, aztán tanulni kell belőlük. Idővel egyrészt tapasztaltabb leszel, már tudod hogy mit lehet elrontani, és tudatosan figyelsz majd arra, hogy ezeket elkerüld. Másrészt kialakul valamiféle előrelátás is benned, és már nehezebben futsz majd bele olyan helyzetekbe amiket elronthatsz. Az meg hogy ki milyen ember, jó vagy rossz azt nem ezek az apró dolgok döntik el. Te csak felnagyítod a legkisebb bakijaidat is, túlságosan kritikus vagy önmagaddal szemben, de ettől még semmiképpen nem vagy rossz ember.
2021. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg, ha mindent elejt, valóban mozgáskordinációs zavar lehet. Neurológia!
2021. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!