Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami tipp izgulás ellen?...

Valami tipp izgulás ellen? Mit vegyek be?

Figyelt kérdés

Jövő héten megkezdem a gyakorlatomat egy fogászaton(fogtechnikusnak tanulok), de már nagyon izgulok, hogy elrontok valamit és lebsznak vagy csak simán nem leszek szimpi és azért.

Ez már annyira durva, hogy általában azért szoktam elrontani dolgokat mert annyira ráizgulok és már remegek mielőtt odaérek az új helyre.

Mit lehetne ez ellen tenni? Frontint vegyek be?


2021. jan. 20. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Jah. Vodkával. Pfff....
2021. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ne szedj be semmit. Tudják ők hogy most tanulnod, benne van hogy hibázol. Mindenkinek el kell kezdeni valahol.

Kipihenten menj, első nap gondolom úgyse lesznek nagy dolgok.

Ügyes leszel, sok sikert :)

2021. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De nekem az a gondom, hogy kívülállók is látják rajtam, hogy remegek és már több helyen is kérdezték, hogy izgulok-e.

Általában csak első nap vagyok így, utána már jobb. Én sajnos ilyen vagyok, azt is túl agyalom,hogy pl.úristen hol találom a wc-t meg hol van az ebédlő stb.

2021. jan. 20. 15:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam hozzáállni ezekhez a dolgokhoz, hogy "Nem én leszek a legjobb, de nem is a legrosszabb". Ennek tudatában kicsit fellazulok. Biztos volt nálad rosszabb, aki gyakorlaton volt és jobb is, szóval felesleges izgulni. Hibázol párat, ők kijavítanak, elmondják és ennyi. Ezért gyakorlat, senki sem várja el tőled, hogy tökéletes munkát végezz. :) Szimpátia az más kérdés, azzal nem lehet mit kezdeni, de ők is iskolázott, intelligens emberek, ha nem vagy szimpatikus, akkor is emberként fognak kezelni és nem bunkóznak majd.
2021. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak eddig gyárban dolgoztam és ott bunkók voltak a munkatársak, remélem tényleg itt visszafogja őket a jólneveltség mert én mindenkivel kedves szoktam lenni.
2021. jan. 20. 15:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond el nekik nyugodtan, hogy nagyon izgulsz, nincs abban semmi. És gondolj arra, hogy minden nappal könnyebb lesz.
2021. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Légzési technikát ajánlok inkább, - a mély be, ill. kilégzés stresszoldó mechanizmusát.

Indoklás:

Szedtem Frontint, ill. Xanaxot is éveken keresztül.

Röviden: A szervezetet fokozatosan kell6lehet rászoktatni, ill. leszoktatni, - ellenkező esetben zavarokat okoznak az emberi viselkedésben!

Orvosi javaslat, felírás hiányában pedig egyenesen kívánatos, hogy önszorgalomból ne szokj rá ilyesmire!

2021. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Arra fokuszálj milyen ügyes leszel, ne arra hogy kinyirsz egy beteget.

Es akkor az előbbi teljesül

Ez Murphy

2021. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem mindkettőt #7-es de már Hálisten nem élek velük.Nem segítenek hosszútávon hanem csak függőséget okoznak és egyre több kell amit végül már nem fog felírni az orvos sem és igaza is van.Ne ebben lásd a megoldást Kérdező.Inkább mond meg mindenkinek hogy te nagyon izgulós vagy és kész.Nincs ebben semmi rossz ha őszinte vagy.Lehet meg is kedvelnek az őszinteségedért
2021. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2021. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!