Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érettségin mennyire megengedet...

Érettségin mennyire megengedett az intubátor használata?

Figyelt kérdés

Sajnos én nagyon izgulós fajta vagyok, rühellem a vizsgákat, fellépéseket, mindent ahol szerepelnem kell. Eddig ezeket általában el is tudtam kerülni, viszont az érettségit nem tudom. Hallottam ilyen rémhíreket tanáraimtól, hogy az izgulósok között nem ritka az eszméletvesztés. Arra gondoltam, hogy ez velem ne történhessen meg, nagyapámtól kölcsön kérem a régi intubátor készülékét és azon keresztül folyamatos oxigénellátást biztosítanék az agynak. Annyi a gond vele, hogy a gépezet nem valami kicsi. Súlyra kb 5 kg lehet, de nagyságra nem kicsi viszont elférne ott szerintem. Kérdésem az, hogy mennyire engedélyeznék ennek használatát a vizsga során? Mielőtt valaki ezzel jönne, tisztába vagyok vele, hogy el lett törölve a szóbeli, de olyan tantárgyból vizsgázom ahol csak szóbeli rész van.

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. ápr. 27. 23:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te enyhén szólva is brutálisan komolyan veszed az érettségit. Én is tartottam tőle de azért ennyire nem. Hidd el hogy nem kell félni semmitől.
2020. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem ez sajnos nem segít. Egyetlen egyszer szerepeltem szóban kb 12 ember előtt mert egy barátomat nem akartam cserben hagyni, de úgy remegtem mint a kocsonya. Mindenkinek feltűnt. Utána bevörösödött az egész arcom és alig kaptam levegőt.
2020. ápr. 28. 00:08
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Létezik ilyen szó, hogy “intubátor”?!


Egyébként tök fölösleges, az ájulást az agy átmeneti vérellátási zavara okozza, nem pedig az oxigén hiánya. Ha eddig még nem ájultál el, nem valószínű, hogy most el fogsz.

2020. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszodat :)
2020. ápr. 28. 00:08
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Iroszer, kaja, pia. Szamologep, ha kell atlasz stb ezeken kivul semmit sem vihetsz be magaddal. Mi lesz veled kesobb ha nem tudod ezt megcsinalni?

Az egyetemen minden felevben durvabb vizsgak vannak mint az erettsegi.

2020. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 Nem kötelező oda menni.
2020. ápr. 28. 01:03
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
És akkor mi a büdös francból akarsz majd megélni?
2020. ápr. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7 Nem értem egyesek miért hiszik azt, hogy miért csak diplomából lehet megélni...


Szoftverfejlesztői OKJ-ra jelentkezem...

2020. ápr. 28. 02:58
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Egyre hülyébb kérdések vannak. Jó, hogy ennyire unatkoztok!

Bele ne halj már az érettségibe! Mit akarsz ott szerepelni, mikor csak ülni kell és megoldani a feladatokat? Nyilván az OKJ-n sosem lesz dolgozat ugye... Esetleg kórházi személyzetet nem akarsz magad mellé rendelni?

2020. ápr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
7/8 Nekem sincs diplomám, de jobban keresek mint sok diplomás és még sokan vagyunk így 😉 A te megnyilvánulásodból is látszik, hogy az ész nem papír függő, jobb lenne ha egy kicsit szétnéznél a világban és nem lennél ilyen szűklátókörű!
2020. ápr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!