Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kerüljem el ezt a lányt? ...

Hogy kerüljem el ezt a lányt? Mire fől ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel alakúlt egy kis dolog köztünk még párhónapja, de nem jöttünk ősze az én hibámból vagyis ez a dolog kicsit az ő hibája is meg a barnőjé is


Teltek múltak a napok, hónapkok nem beszéltünk róla ,egymásal nagyon keveset de csak a gyerekes cívódás ment amit elejinte élveztem mert szórakoztató volt, és vicces


Aztán elkezdet kicsit féltékenykedni és azért berágot rám ,hogy nem tudtam mikór van a névnapja...


Eltelt pár nap és én kicsit megint bele szertem, bekövtem

ma!!! instán ő visza is

követet, majd kitettem (ugyan csak ma)egy képet amit beszivezet ,ő még pár napja kittet egy képet amit én nem

(mivel nm volt bekovetve instán) sziveztem be, és elkezdi írni h szivezem már be a képet...


ez csak szerintem flegma viselkedés??? És miért paracsolga??? ilyet még soha nem csínalt erre azt reagaltam

ok


És ezzen meg sértődik...es irja a baratnője h egy lanynak soha ne ìrj olyat h ok vagy azt h aha stb


(Ez egy messenger csoport)


Ugy írta volna a bari nője mintha lenne a megsertődöt csajhoz közöm...


Na szóval ezt miért csinálja??

Alapjáratban egy nagyon kedves lány több évig volt az osztály társam, és egyszer sem volt ilyen bunkó beszólása senkinek

Mit tegyek ezzek után?

Hagyam figyelmen kivűl? Ne foglalkozak vele?



2021. jan. 21. 03:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Úristen.
2021. jan. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd jobban?
2021. jan. 21. 03:40
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
Hívd el randira.
2021. jan. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Legyet oly szivesek normails valaszokat adni !!

3as tudom jól ,hogy ironizász...


A másik az én nem ebbe a lanyba szertem belé!!!

Én egy kedves oda adó aranyos lányba....és ő távolról sem az a lany aki nekem tetszet!!!!!!

2021. jan. 21. 03:49
 5/30 A kérdező kommentje:
Legyetek*
2021. jan. 21. 04:01
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
*Godzilla had a stroke trying to read this and fucking died*
2021. jan. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
A helyesírásod egy cseszettnagy Úristen. De az nagyon...
2021. jan. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Kerüld el azt a lányt szerintem messziről ne is reagálj rá idő pocsékolás már nem ugyan az lehet megjátszotta az aranyost és most mutatta ki hogy milyen igazából ha meg meg is sértődik majd elmúlik biztos van más aki jobban megérdemli a figyelmed
2021. jan. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen biztos van utolso nekem mar nm is szertném h a bartnöm legyen..és nagyot csalodtam benne mer én nm ilyenek ismertem meg
2021. jan. 21. 04:30
 10/30 A kérdező kommentje:
Ja amugy írjatok nyugodtan mindenki velemenyere kiváncsi vagyok 🙂
2021. jan. 21. 04:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!