Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen módon lehet elérni,...

Milyen módon lehet elérni, hogy ne idegesítsen fel más ember?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen már második alkalommal keveredtem összetűzésbe olyan emberek miatt akikkel nem tudok azonosulni. Én nem szólok be senkinek csak kerülöm a társaságát, hogy az én hangulatom ne mérgezze. Így ők találnak be amiatt, hogy távolságtartó vagyok. Vagy az élet bármely területét nézhetném akkor is érdekel mi a módja annak, hogy más ember viselkedése és tette ne legyen rám kihatással. Sajnos mindent a szívemre veszek, felmegy a vérnyomásom és strrsszelek rajta napokig.

2021. jan. 16. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos velem is ez van... Nem tudom, szerintem a remeteségbe vonuláson kívül nincs másik opció... Csak így lehet elkerülni a rossz embereket.
2021. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Elkoltozol, egy masik bolygora, ami a foldrol elerhetetlen tavolsagra van.
2021. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. De ha rájöttetek szóljatok nekem is.
2021. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Húú ez érdekes és nehéz kérdés. Az eddigi életem nagyobb része úgy telt el, hogy mindenbe és mindenkibe beleálltam. Bármiről és bárkivel bármeddig vitatkoztam. Voltak olyan kollegáim akikkel 10 éves haragot tartottam, nem köszöntünk stb. Mára teljesen megváltoztam, lehet a korral bölcsebb lettem, az évek alatt tanulmányoztam a tao-t is, lehet az is segített. Lehet hogy az, hogy családom lett és a gyerekeim fontosabbak mint a csipcsup dolgok. Régebben olyan is volt akit egyszerüen megvertem a munkahelyen.
2021. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy fura kérdés, de nem lehet, hogy csak "túlbuzgó" emerekkel akadsz össze pechedre? Kerülök olyan közegbe én is ahol nem lehet vegyülni, de szerencsére olyan munkáhelyem van ahol inkább hozzám hasonló emberek vannak.
2021. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szürke kő technika

" [link]

2021. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5#ös, nem tudom. Lehet velem is van baj, inkább vagyok akkor lehet magamnak való, mint társasági lény. A munkahelyem sajnos nem jó közegű. Telis tele kiégett ápolónőkkel, és pletykás, rosszindulatú hölgyekkel akik legnagyobb szórakozása egymás kicsinálása vagy késve munkába érkezése, hogy a váltó direkt le késse az este 7 órai vonatát és csak a 21 órásival tudjon haza menni. Nem válogathattam mikor ide kerültem, örültem amiért munkám van és elég fiatal vagyok hozzájuk képest. Én azóta egyetemre járok, ha minden jól megy kiszakadhatok ebből a közegből egy másabb önállóbb munkahelyre és életbe. Az utóbbi időben nagyon pozitív személyiség lettem, így nagyon rossz mikor akikkel 12 órát töltök együtt csak panaszkodnak aztán ha erre felhívom a figyelmét akkor örökre szóló ellenséggé is válok
2021. jan. 16. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, szerintem csak az idődet pazarlod ha ezeknek próbálsz megfelelni

válts munkahelyet

2021. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Buddhai nyugalom felvevése. Vagy ha problémázik valaki, kérdezd meg magadtól, hogy ez mennyire a te problémád? Ha nem az, akkor ennyi.
2021. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteld magadat, de főleg a jókedvedet annyira, hogy nem hagyod ilyen embereknek, hogy elvegyék tőled.
2021. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!