Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy negatív ember szerint,...

Egy negatív ember szerint, mennyire gáz ha vki pozitív?

Figyelt kérdés
Én túlzottan pozitív lettem és beszéltem róla egy negatív személlyel. Ő azt mondta h ez jó dolog de lehet hogy tökre lehetetlen dolgokat mondtam. És hülyének érzem magam.
2021. jan. 21. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Konkrétan valaki szeretne babát de nem sikerül mert probléma van a párjával és valószínű emiatt nem jön össze.Akkor nem a körülmények áldozata?Vagy a pénz is ilyen igen.Vagy rossz családba születik és míg fel nem nő addig nem tud kitörni
2021. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát ha fontosabb neki a párja, mint a gyerek akkor örökbe lehet fogadni gyereket. Nem olyan mint a vérszerinti, de úgy vallják, h az az igazi család akivel együtt nevelketsz. Ha ezt nem tudja elfogadni akkor vele van a baj. Persze nem leszolás, csak ezzen máshogy nem tud változtatni. Erre nincs befolyása az elfogadáson kívül.


Vagy ha lmbtq tag akkor olyan országba megy ahol lehet örökbe fogadni. Áldozatokat kell hozni, hogy jobb legyen.


Sry de ezzel nekünk nincs bajunk, sosem merült fel h gyereket akarnánk.


A pénzügy meg elég szar. Azért diákmunkázom. Szóval azt is meg lehet oldani.


A rossz családdal meg jelenti a gyámügynek, ha rosszul bánnak vele és intézetben jobb helye lesz a gyereknek.

2021. jan. 21. 18:24
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindenre meg van a megoldás :)
2021. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Aham😌 ezért lehetünk pozitívak.
2021. jan. 21. 18:31
 15/18 anonim ***** válasza:

Az tok jo, ha valaki pozitiv. Csak a pozitiv gondolkodasrol predikalok legalabb 90%-a legalabb rohadtul bizonytalan, szorongo ember, aki masok fele papagajkodva sajat magat probalja meggyozni.

Na, veluk van a baj.

2021. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát kicsit én is ilyen voltam. És szerintem a legtöbben így kezdik. Ahozz h pozitív légy magadat is meg kell győzni róla hehet jobban látni a világot. És ha ezt ki kiállnod másoknak, hogy te mennyire az vagy az már egy megerősítést add. Egy beteljesülési érzést add. És ez segít abban h ténylegesen pozitív legyen.
2021. jan. 21. 19:50
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezzel van a gond, kerdezo. Innentol a pozitivsaghoz valo eljutas olyan, mint az MLM kereskedes.

Megertelek, de azt is ertsd meg, sokaknak nem szimpatikus. Mert ha egyedul nem vagy eleg, onsegito csoport, online meditacio, onszuggeszcio, barmi az ut. De nem a teritgetes.

2021. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Elég erőssé kell válni talán?🤔


Nem tudom. Még nem buktam akkorát. Sokat bukok, de abból tanulok. És még úgy sem jön össze. Viszont még mindig tovább tudok menni és tovább próbálmokozom mindig máshogy. Amíg persze nem buktam el mindent.

2021. jan. 21. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!