Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyaroknak mi bajuk a...

A magyaroknak mi bajuk a cigányokkal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A cigányokkal? Velük semmi bajunk nincs.

Azokkal az emberekkel van bajunk, akik:

-hangoskodnak a buszon, vagy lényegében bárhol

-azt hiszik, hogy a szabályok rájuk nem vonatkoznak

-kötekednek ha csak az ember rájuk néz

-késelnek mikor valaki vissza mer szólni

-lopnak, csalnak, hazudnak

-kéregetnek, és ha nem adunk, veréssel fenyegetnek

-mindezeket csoportosan teszik


Dióhéjban őket utáljuk, ha cigány, ha magyar, ha japán, ha kóreai.

Az már más kérdés, hogy ez az esetek TÖBBSÉGÉBEN a cigányokra jellemző.

DE szinte mindenki életében van olyan cigány, aki a felsoroltak szöges ellentéte.

2021. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan az életemben bizony. De az ő családjában, már megint az "utálni való" dominál.

Szomorú sztori ez, nehéz kitörni.

2021. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rasszista, de nem véletlenül alakult ki előítélet a cigányokkal szemben, valljuk be. Adtak rá okot.
2021. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy Hitlert nem írtotta ki őket. Késelnek a villamoson. Kötekednek. Néniket vernek agyon 2000 Ftért.


Az a baj, hogy léteznek. Primiív ázsiai horda! Okkal lett baja átlag embernek velük.


Tisztelet a kivételnek, csak sajnos kevés van!

2021. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a nagyrésze ennyi száz év után sem tudott asszimilálódni. Egyik nemzet se tud velük mit kezdeni semmit, amennyire én tudom. Nekik van egy kultúrájuk, amihez ragaszkodnak, ami oké lenne máshol, csak az, hogy nem tisztelik a magánjogot nem összeegyeztethető az európai törvényekkel. Más civilizációs fokon állnak. De ha megnézed, az őshazájuk, India is ilyen. A mai napig nincsenek ott felépítve a közművek, az emberek az utcán végzik a dolgukat, koldulnak meg a földről árulják a kaját meg átalusszák a fél napot.
2021. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!