Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Larriek ! Ti hogy képzeltek...

Anonyms kérdése:

Larriek ! Ti hogy képzeltek el a coming out-ot ?

Figyelt kérdés
Reménykedünk hogy majd amúgy lesz valamikor 🤡

2021. jan. 23. 21:43
 1/7 anonim válasza:
100%
Abszolút úgy érzem hogy ha megtörténik akkor az egész világot meg fogja mozdítani. Hatalmas story lesz ezért is gondolom ha esetleg összejönnek biztos hogy titkolni fogják valameddig és azután is privátan fogják kezelni a kapcsolatukat. Az pedig hogy meg fog a történni? MAjd kiderül...
2021. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kik azok a Larriek? És miért kell coming outolniuk?
2021. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%
#2 miért válaszolsz olyanra, amit nem ismersz? De egyébként Harry Styles és Louis Tomlinson kapcsolatát támogatók a larrie-k, és az ő coming out-ukat várjuk, mert eddig szerződésekhez volt/van kötve az életük, és ha szabadok lesznek a homofób menedzsmentjüktől, akkor végre fel tudják vállalni magukat és egymást
2021. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Harry nem egy csajjal jar? Louisnak meg gyereke van

Szerintem nem homók

2021. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
94%
Én már nem látok esélyt a coming outra. Régebben reálisnak láttam hogy van köztük valami, de az utóbbi években rengeteg minden történt, szerintem már nem releváns ez a téma. Ezeken túl Louis részéről általánosságban sem látok semmi esélyt a coming outra, Harry még meglephet, de ő is többször hangsúlyozta már hogy nem kívánja meghatározni a szexuális orientációját.
2021. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
71%

Nem tudom, hogy valaha sor kerül erre, de én sokszor álmodoztam már erről.

Louisnak ugye volt egy ilyen mondata: I like girls who eat carrots és kirakná instagramra azt a szöveget egy egyszerű képpel, hogy: I like boys who eat carrots. Erre Harry egy olyan képet tenne közzé, amin éppen répát falatozik.


(tudom ez így viccesnek tűnik :D)

2021. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sehogy mert nincsenek együtt. Hiszek benne hogy együtt voltak, 2010-11 től 2015ig. Utána szakítottak. Nincs valós bizonyíték hogy most is együtt vannak. Elengedték egymást. Egyikük sem függ már a másiktól. Ha régen coming out oltak volna, biztos támogattam volna őket. Ja, és nem házasok. Vagy ha igen, akkor nem 2013/12 szeptember 28án házasodtak.
2023. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!