Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tomaj...

Mi a véleményetek a Tomaj névről? Milyen gyakori? Hogy tetszik? Mi jut róla eszetekbe? Milyen tulajdonságú embert képzeltek el ilyen névvel?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
én egy tomawkos irokéz indiánt képzelek...
2014. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tőkehalmáj rövidítve, ékezetek nélkül. :) Szerintem rémesek ezek az ősi (most divat) nevek. Gondolj arra ha esetleg külföldön él majd...
2014. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Tomaj egyáltalán nem sugároz magabiztos, jó kiállású embert. Legalábbis én egy ilyen gizda, zárkózott embert tudok elképzelni ilyen névvel. :)
2014. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek Tomaj nevű embert, szerintem nem túl gyakori név. 2012-ben az első 100 leggyakoribb férfi név között nem szerepelt.

[link]

Nekem a Tamás név tetszik, a Tomi is, viszont hallottam már a Tamás nevet úgy becézni: Toma - és ez utóbbi nagyon nem tetszett. Így a Tomaj sem, de nem szeretnék ezzel senkit megbántani.

"Milyen tulajdonságú embert képzeltek el ilyen névvel?" Befordult, apatikus.

2014. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy Tomaj nevű srácot, az az igazi szuper jó pasi alkat. Dögös, de rendes, udvarias, de mégis szupi pasi. Először nekem is fura volt mikor hallottam, de a srácot nagyon megkedveltem, így már a név sem tűnik idegennek. Szerintem egyáltalán nem gyakori.
2014. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tokaji bor

Meg az almalé

2022. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!