Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, hogy ilyen vagyok?

Nagyon gáz, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Hidegen hagynak az emberek. Legyen az gyerek vagy felnőtt. 1 - 2 barátom van, meg családom akiket szeretek, de ennyi. Ha olyanokat hallok, hogy mondjuk meghalt egy felnőtt vagy gyerek egy tragédiában, nem kezdek el nyilván fröcsögni, hogy hál istennek, de egyszerűen nem tud felzaklatni. Az állatokat viszont imádom, ha látok egy kutyát, akit bántalmaztak, vagy akár egy olyan videót, ahol menhelyeket mutatnak be, képes vagyok órákig bömbölni, de úgy hogy taknyom, nyálam egybefolyik. 25L
2021. jan. 24. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Szerintem normális, elnézve az emberi túlnépesedést.
2021. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem "gáz"...rengeteg állatot én is sokkal többre tartok, mint bizonyos embereket.
2021. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs veled gond, de arányt tévesztettél. Nem kell az állatokat túlszeretni, főleg nem az emberek rovására.
2021. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz
2021. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is ezzel, szóval nem vagy egyedül ezzel az érzéssel. A nehéz sorsú emberekkel kapcsolatban mindig az jut eszembe, hogy biztosan ők is felelősek abban, hogy oda jutottak ahol vannak. Míg egy út szélére kitett állat nem tehet arról hogy oda került, ezért megsajnálom. Egyszer megláttam egy csontsovány, agyonázott kismacskát a járdán, csak vonszolta magát, menni alig tudott, mindig az oldalára dőlt. Becsöngettem az egyik házba, az idős néni azt mondta, hogy már napok óta ott van a macska, valaki kitette mert beteg. Hazavittem, tényleg beteg volt, genetikai rendellenessége volt, ami miatt örökre sánta maradt, de felneveltük szeretetben,az arcára volt írva a boldogsága és szép egészséges kiscicái lettek később. De az emberek iránt képtelen vagyok részvétet, sajnálatot érezni, telibe le$zarom mások nyomorát mert abból indulok ki hogy valószínűleg ők is ugyanígy lennének velem ha hasonlóan rossz helyzetben lennék. Vannak barátaim, régi kapcsolatok, de rajtuk kívül nem várok senkitől semmit. Igyekszem úgy alakítani az életem, hogy ne is legyek senkire rászorulva.
2021. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az ötödik válaszadóval!!! Én magam is rengeteg macskát hazahoztam anno, most is mentett cicám van. Ők egyedül nem tudnak boldogulni sehogy, ha nem mentjük meg őket, nagy valószínűséggel elpusztulnak,míg egy embernek azért jóval tágabbak a lehetőségei túlélés terén.
2021. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont, ahogy #5 írja. Max annyi, hogy a nehéz sorsú gyerekeket azért tudom sajnálni. Na nem az aluljáróban lejmoló 12 éves rézbőrűt, hanem akit nem tudnak normálisan felnevelni a szülei, de a szülőket meg egyenesen elítélem, amiért nem volt elég eszük és megcsinálták azt a gyereket.

Egyébként eleve egyedül érzem magam a legjobban

2021. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok. Az állatok iránt nagyobb ragaszkodást, több érzelmet tanúsítok.

F

2021. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pacsi, én is ilyen lettem.
2021. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz. Tudom, le leszek pontozva, de akkor is gáznak tartom.
2021. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!