Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bőgök egy ilyen dolog...

Miért bőgök egy ilyen dolog miatt, mint egy idióta?

Figyelt kérdés

Szóval...tagja vagyok Discordon egy fandomnak, ahová kommentelni szoktunk, megbeszélni dolgokat, viccelődni, angolul.


Ma kaptam egy olyan kommentet egy 17 éves amerikai lánytól, ami lefordítva így hangzott (durva lesz) "Tudod valahányszor ideírsz valamit, az olyan, mintha análisan megerőszakolnál minket, síkosító nélkül, majd otthagynál." Erre én azt írtam, "Hát bocsi, ha negatív vagyok". Másik srác erre rákontrázva:"Te olyan negatív vagy, hogy a Tumblr pozitív helynek tűnik hozzád képest."


Komolyan már fél órája potyognak a könnyeim. Tudom, hogy nehéz eset vagyok és tudom, hogy a hozzászólásaim nem viccesek (inkább komolyak), de úgy érzem sosem leszek normális, ha már az internetes fórumokon is kiakasztok embereket. :(


És lehetne arra gondolni, hogy ők esetleg bunkók,amiért így kiosztanak. De egyszer még meg is lettem fenyegetve szinte, hogy "ha még egyszer arról az okádék Redditről beszélek, ki leszek vágva."Bár ez fél éve volt és lám, azóta se léptem ki. Pedig elhihetitek hogy nem azért beszéltem a Redditen lévő tartalomról, hogy kiakasszam őket. Úgyhogy akkor is bőgtem.


Végül azzal zárta a mait a srác: "Túl lusta vagyok ahhoz, hogy bannoljalak innen, pedig ha nagyon akartam volna rég megtehettem volna. Úgyhogy csak nyugi és inkább èrezd jól magad."


Szörnyen érzem magam.:( De lehet tényleg csak én vagyok egy sértődékeny bőgőmasina és ez az oka annak, hogy összesen 6 barátom van az online téren kívül 24 évesen.pedig úgy szeretnék normális lenni. De tudom, hogy nem egy online fórumon kéne elfogadást vagy megértést várjak. Viszont én sosem kritizáltam senkit ott sem, miért kell belém rúgni. :(



2021. jan. 24. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Gyere ki a való életbe, hagyd a francba a netes álvilágot...
2021. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Voltam egy olyan társaságban, ahol csajok szívták egymás vérét elég sokat és még poénosnak is hatott, de velem ezt nem lehetett, és tényleg nem bírtam,nem szoktam beszólni, nem vagyok ilyen típus aki erre lazán felveszi a kesztyűt. És nem tudtam pozitív lenni, mert aki nem érzékeny, nem depresszív, az nem tudja milyen vacak dolog ez, hogy látszólag ok nélkül mindenhol felhők vannak sajnos. Szóval az egyik lány végül közölte velem, hogy neki nincs türelme az ilyen emberekhez, mint én. Ez egy teljesen korrekt vélemény volt. Azóta végeztünk az egyetemen, és nyilván nem is beszélünk többé. A barátaim is hasonlóak hozzám.
2021. jan. 24. 18:21
 13/15 anonim ***** válasza:
18%

Te jószagú ég! Egyetemet végeztél, és ilyen dolgokon kattogsz...???


Azt hittem, max. 13-14 éves lehetsz...

2021. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Hármas vagyok.


Az utolsó válaszod alapján csak lehúznak téged, lépj ki onnan. Törékeny a lelked, nincs szükséged ilyen emberekre. Redditen vannak tök jó subredditek, ott engem ritkán ért eddig bármiféle bullying. Ne kínozd magad olyan emberek társaságával, akik semmi pozitívat nem adnak az életedbe.

2021. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megírtam, hogy 24vagyok, és igen, kaptam már eleget abból hogy gyerekes vagyok. Szeretnék változni, de változni csak akkor lehet, ha próbálunk emberi kapcsolatokat kialakítani, fenntartani és fejlődni általa. Lehet el kéne fogadjam, hogy az életben több dolog rossz, mint jó és ez az emberi kapcsolatokra is igaz.
2021. jan. 24. 18:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!