Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki hátrányos...

Van itt olyan aki hátrányos helyzetből, boldog, sikeres, normális ember lett?

Figyelt kérdés

Anyagi gondoktól elkezdve, folyamatos veszekedés, feszültség, iskolai bántalmazások, betegségek minden volt gyerekkorában. És ezért egy csendes visszahúzódó,hangulatingadozós "depressziós" lett, akinek se barátai, se barátnője nincs. Családjával szemben sem tudja elengedni magát teljesen. De észrevette hogy nem jó így és 1-2 éven belül megváltozott és azóta építi az életét?

Akinek ilyesmi története van, szívesen olvasnám.


2021. jan. 25. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok ilyen sztori van. A lényeg, hogy legyél érdeklődő, érdekeljen, ami a világban van, tanulj és figyelj arra, ami történik. Alkalmazkodni se árt.
2021. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
Ehhez iszonyatosan nagy szerencse kell, illetve (főleg nőknél) egy gazdag támogató, mivel manapság a legtöbb hátrányos helyzet anyagi szempontból értendő. Biztosan vannak ilyenek, de sajnos nem ez a jellemző...
2021. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az igazgatónőm (iskola) mélyszegénységből származik.

Okos, karrierista fiatal nő, jó külső adottságokkal.

Van férje, gyereke,karrierje.

2021. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Oké az anyagiak, de amiket leírtam sok következménye van. Leginkább fejben, lélekben.
2021. jan. 25. 21:59
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Nekem nincs ilyen sztorim. Nyugodt gyerekkorom volt és boldog gyerek voltam, mondjuk se apám, se anyám nem volt, de tényleg jól éltem akkor is:)
2021. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Velem is történtek ilyenek. Most jövök csak rá mennyire meghatározza ez a sok negatív tapasztalat a mindennapjaimat. A gyerekkorom akár otthon akár az iskolában elég rossz volt, gondolok a bántalmazásokra, szekálásokra, a szüleim elváltak apám alkoholista, anyám vert, soha nemtudta feldolgozni a saját traumáit, nemsok bíztatást, önbizalmat kaptam tőlük. Végül nagy nehezen baráti segítséggel sikerült elkezdenem az egyetemet azóta lediplomáztam, megtaláltam a párom. Nemrég elkezdtem dolgozni, most az egészségemre koncentrálok és tervben van hogy felkeresek egy pszichológiust a gyerekkori dolgaim miatt.
2021. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
6 os vagyok, az anyagiakat tekintve rosszul álltak a szüleim. Most sem jobb sokkal.
2021. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Van egy ismerős házaspár, cigányok. Mindkettő intézetben élt, a lány 10 évesen, a fiú 12 évesen került nevelőszülőkhöz. A srác mentőtiszt, a lány tanítónő lett. Egyetlen egyszer került szóba a család, mindkettő azt mondja, megváltás volt 6-7 évesen intézetbe kerülni :(
2021. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

utolsó

ez azért durva

Nem ilyesmire gondoltam

2021. jan. 25. 22:30
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Milyenre gondoltál?
2021. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!