Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelei vannak annak, ha...

Milyen jelei vannak annak, ha egy fiú tetszik egy lánynak?

Figyelt kérdés
Lányok! Hogy viselkedtek egy fiúval, aki tetszik nektek és milyen jeleket adtok vagy próbáltok adni? Kort is írjatok!
2021. jan. 27. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Öcsém. Nagy a baj ha ezt nem érzed meg. Teljesen máshogy viselkednek, de nem igazán lehet leírni. Sokat nevet, mosolyog, esetleg elpirul, sokszor nem néz a szemedbe, írogat neked.

Persze ha nagy ribizli, nyilván tesz obszcén megjegyzéseket, fogdos, etc. :D

Gondolom én, nő vagyok, de én ezt láttam eddig.

2021. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Én miket szoktam (21éves)

-szemébe nézek, szemezek vele

-elkapom a tekintetem, mert zavarba is vagyok

-mosolygok, kedves vagyok

-érdeklődöm, rákérdezek dolgokra( pl.ha tudom vizsgázott, megkérdezem hogy sikerült)

-igazgatom a hajam, ruhám

2021. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Van, aki nem ért a manipulatív jelekből. Na bumm. Ne is ilyen vagyok.

Hányszor volt már, hogy utólag jöttem rá, flört volt. Dehát ha valakinek csak annyira tetszik egy pasi, hogy rápislog kettőt, az megérdemli, hogy ne vegyék észre.


Annyi nő pislog, ha mindegyiknek elkérném a számát, már sok pofont kaptam volna.

2021. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2,3-as ezek amiket írtok mind extrovertált típusú nőkre vonatkozik. Az intro teljesen kulonbozoen viselkedik, csak kevesen tudjak olvasni egy intro jeleit.


Amugy ezek amiket linkeltel skatulya jelek, mindenki kulonbozoen viselkedik ilyen helyzetbe.

2021. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%

#

2-es vagyok. Introvertált nő vagyok. Mégis ha meglátok egy helyes pasit, vagy olyannal vagyok aki tetszik, akkor tökre nem nézek a szemébe, ég a fejem folyton, és folyton vigyorgok. Pedig pont hogy nem szoktam, max 4 fal között, és általában csak hebegek, csacsogok vagy meg se szólalok sokszor.

2021. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

1 pillanattal tovább néz.

kérdést tesz fel.

2021. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

A lányok ezt PWM jelekkel kommunikálják a fiúk felé, 1% kitöltési tényezővel, ergo esélyed sincs a jeleket befogni.



:)

2021. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!