Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Nektek tetszik ha egy...

Fiuk! Nektek tetszik ha egy lánynak hát fiúsabb tulajdonságai vannak? Gondolok ilyenre hogy légpuskával lövés, késdobálás, ostorozás, ijjal való lövés?

Figyelt kérdés

ez inkább visszataszító,és ez inkább maradjon meg a fiúknak??

vagy???Vagány???Belevaló??

Milyen?


2016. márc. 15. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem felém dobálja a késeket, nem zavar :D
2016. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első XD nekem bejönnek a tökös csajok (és nem a buznyákokra gondolok) :D bejönnek a vagány belevaló akaratos bigék!
2016. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja előnyös.
2016. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon díjazom, ha egy lánynak van egy fiúsabb oldala is, habár nekem ezek a felsorolt dolgok már túl extrémek :D
2016. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem tulajdonságok, hanem kompetenciák. Ebből kifolyólag a férfit ezek maximum csak elbátortalaníthatják, nem visszataszító számukra. Egyébként abszolút imponáló, ha egy lány ért ilyesmikhez. (Feltéve, ha az nem hívja "ijjal való lövés"-nek az íjászatot.)
2016. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ostorozás az lehet mindennapi. :D
2017. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kecske.9000 válasza:
Nekem bejönne.
2019. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!