Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom rávenni magam...

Miért nem tudom rávenni magam semmire?

Figyelt kérdés
Se arra, amire muszáj, se arra amit amúgy szeretnék...
2021. jan. 28. 00:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia. Lehet van ennek valami belső kiváltó oka, amit magadban kell lezárj. Nincs most az életedben valamiféle nehéz szakasz, vagy egy régi dolog ami esetleg fel lett hánytorgatva és nem egy pozitív emlék? Erre tippelek.
2021. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már egy jó ideje tart. Van nehéz szakasz az is jó ideje tart.
2021. jan. 28. 00:20
 3/4 anonim válasza:
100%
Akkor meg is van az oka. Figyelj tudom milyen érzés. Akármi van most veled. Énis gyógyszereket szedek depresszióra és szorongásra. Tudom milyen érzés amikor nincs kedved semmihez. De át kell ezt vészelned. Mert CSAK magadra számíthatsz. Fontos hogy ne próbálj meg másban kapaszkodni, mert ha rá rakod mindened és ő esetleg elhagy akkor rosszabbul leszel mint voltál. Ez az én helyzetem jelenleg:) Szóval kitartást. Nem tudok többet mondani, csak magadra számíthatsz. Menni fog hidd el! Mindig van nehéz szakasz, lesz is sok. De ezeken túl kell lépni mégha piszkosul nehéz is. Hiszem hogy sikerül és sok szerencsét kívánok. Légy erős!
2021. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 28. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!