Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom rávenni magam...

Miért nem tudom rávenni magam semmire?

Figyelt kérdés
Nekem olyan problémám van hogy napi 12 órát dolgozom ,azon kívül ha otthon vagyok egyszerűen semmit sincs kedvem csinálni ha megkérnek ismerősök mindenhol mindenben szivesen segítek ha pedig itthon vagyok csak verném egész nap és be vagyok izgulva a csajokra mert egy különleges fétis rabja vagyok .Egyszerűen nemtudom lekötni a figyelmemet pedig szeretnék változtatni . Valami tabletta nincs hormoncsökkentésre esetleg vagy hasonlő ? Elterveztem hogy angolt tanulom majd ki külföld ez végett egyszerűen semmi sem megy Ha kiverem utánna 10 percig még ugy ahogy nekiállok nyelvet tanulni vagy valami hasznosat de utánna ujra eluralkodik rajtam a dolog és nemérdekel semmi csak az önkielégités És sokszor euz végett már figyelni sem tudok biznoyos helyeken .Ehhez társul féálelem az emberektől is ! Pszihiáterhez fél év mulva tudnék csak menniMer egyiknél sincs hamarabbra időpont sajnos de addig mihez kezdjek magammal ?? Kérlek segitjetek !

#lekötée
2020. márc. 31. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ne irjátok hogy Barátnő mert én az a típus vagyok aki naponta csalná őt sajnos mert izgalmasnak tartom az degen nőket is És hormonjaim annyira vannak hogy csalnám őt naponta
2020. márc. 31. 20:25
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze az évek alatt már nekiáltam franciát spanyolt és angolt is tanulni meg zongorázni és hegeszteni is de ezt sajnos mindet abba hagytam ez végett a hülye szenvedélyem végett. És naponta uj facebookot csinálok hogy idegen csajokat jelölhessek be .
2020. márc. 31. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedjél össze olyan csajokat akikkel csak szexelsz.Nemcsak fizetős csajok vannak, még mindig jobb ha magadnak csinálod.
2020. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ez van csak fél orát sem birok ki otthon hogy ne ez vegye át az agyamat és annyit fizetni meg nemlehet (keresni )
2020. márc. 31. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!