Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek "menő" és...

Hogyan lehetek "menő" és ismert ember? Hogyan lehetnék befolyásos ember?

Figyelt kérdés

Lehet idióta kérdés,de azért kiírom.


Rólam annyit,hogy tizen és huszon évesen egy depressziós visszahúzódó antiszociális ember voltam. Volt pár barátom,de velük a kapcsolat megszakadt.

A fiatalkori élmények pl. csajozás,szórakozás,disco stb. nekem teljesen kimaradtak.Nyaralni,kirándulni soha nem mentem el a családdal,de még a feleségemmel sem, pedig nem a pénzen múlt. Egy visszahúzódó és depressziós ember voltam,ettől fuggetlenul lett egy komoly kapcsolatom amiből házasság lett. Lett egy kialakult közös életünk,de a házasságbomból válás lett, szóval itt tartok most,egy egyedülálló elvált ember vagyok barátok nélkül akinek az életéből a csajozás,szórakozás,utazás,élmények kimaradtak. Nem vagyok még öreg,de ha már így alakult,hogy egy új életet kell kezdenem, akkor szeretném bepótolni azokat a dolgokat amik eddig kimaradtak az életemből.


Szeretnék "menő" befolyásos és ismert ember lenni,főleg a nők között. Szeretnék (befolyásos) barátokat szerezni,a pénz adott ehhez az egészhez. Szóval hogyan kezdjek hozzá?



2021. jan. 30. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

keress rá a pua közösségre.

pick up artist,vagyis csajfelszedő művészek.

simán tanulható fejleszthető képesség ami működik bármilyen életkorban,akár élőben akár online.

egy alapkönyv hozzá-neil strauss a játszma

2021. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Vegyel egy streaptease bart. Vagy jelentkezz befekteto tarsnak.

Ott van no dogivel. Olyanok,amilyenek.


Plasztikai sebesznek tanulni mar ilyenkor tul sok ido,h hires legyel es nok vegyenek korul.


Olyanban gondolkozz,ahol sok csinos lany no van.


Rudtanctanfolyam hattertogatasa.


Vegyel egy szorakozohelyet es egyszer csak mukodhet mar. Ott is lesz sok no es a tulajt mindig korulugraljak. O a tipikusan befolyasos hires ember szerepeben tetszeleg.

2021. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es

Gondoltam már rá én is,szóval nem rossz ötlet :D


Csak akkor van probléma ha jönnek sápot szedni a vizoviczki vagy a molnar ricsi féle emberek :D

2021. jan. 31. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Mar most a beka segge alol egybol a topon szeretnel lenni? Mazochista vagy es vagysz a kudarcra? Nem volna eleg, ha pusztan arra vagynal, ami a jelek szerint meg igy sem volt elerheto, viszont teljesulhet, es meg jo lehet?
2021. jan. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj, ha Molnar Ricsi ketto szeretnel lenni es keresed a Dianadat, akkor inkabb hagyj fel ezzel.
2021. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!