Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek a jele, ha valaki...

Minek a jele, ha valaki elhiszi a saját hazugságait?

Figyelt kérdés
Tehát állít valami valótlant, amit az állítás pillanatában hazugságnak érez, de később úgy emlékszik vissza, mintha tényleg úgy történt volna, mint ahogy mondta
2021. febr. 1. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
confabulál
2021. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok. Több ilyen ismerősöm is van. Csak ámulok, hogy mikor lett igazság a hazugságból. Vajon nem is emlékszik mit hazudott?
2021. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Orbán Viktor
2021. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-assal kell egyetértenem
2021. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Simán nárcisztikus személyiség. Nincs annyira érdekes élete, mint szeretné, ezért kreál magának egy igazságot. Így védi be magát, hogy a saját hazugságait is elhiszi, nincs lelkiismeret furdalása a hazugságok miatt. Hiszen szerinte is "megtörtént"
2021. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nárcizmus lehet az egyik oka, de simán az is elképzelhető, hogy annyira elutasítja a valóságot, hogy beleringatja magát egy álomvilágba, és önigazolásként elhiszi azt, amit kitalált.
2021. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
3-aska, egyetértek, te megelöztél engem a válaszban.
2021. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!