Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire zavaró ha valaki...

Mennyire zavaró ha valaki hangosan beszél?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, zavar mert fülük nincs, csak szájuk van.
2021. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, amikor még általánosba és gimibe jártam, mindig én kaptam órán a lecseszést, még ha jóval kevesebbet beszéltem is a padtársammal, mint a többiek a két sorral arrébb ülő haverjukkal, pedig mindig kínosan ügyelni próbáltam arra, hogy halk maradjak. Volt is tanár, aki megmondta, hogy csak én zavarom, mert erőteljes a hangszínem az osztálytársaiméhoz képest, ez van, ez egy adottság, csendben kell maradni. Vicces, hogy itt, gyakorin már ennyiből le tudják írni a komplett személyiségemet az emberek. :D
2021. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy egy múzeumban vagy egy templomban visszafogottabb hangerővel kommunkálunk, ahogy az is természetes, hogy a karosszérialakatos műhelyben fölösleges -és értelmetlen- diszkréten suttogni.


Kulturáltság kérdése, hogy ki, mennyire képes alkalmazkodni az adott környezethez.

2021. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!