Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szoktál beszélgetni...

Mennyire szoktál beszélgetni a fodrászoddal miközben vágja a hajad? Nagyon kínos ha nem szoktam mert nem tudok miről?

Figyelt kérdés
Nagyon sok éve ugyan ahhoz a fodrászhoz járok, de mégsem sikerült igazán megtalálni a közös hangot, szóval alig-alig szoktunk néhány szót váltani miközben vágja a hajam. Annyira kínos, mert körülöttem mindig mindenki csacsog fodrász-kuncsaft, csak mi vagyunk csendben. Ha beszélünk, akkor is leginkább ugyanazokat a sablontémákat rágjuk át újra és újra. Azt is pár szóban.

2021. febr. 4. 05:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem szoktam, még a szemem is csukva van miközben dolgozik.
2021. febr. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
Akkor nem a te embered, én anno, amikor fodrászként dolgoztam, minden vendégemmel megtaláltam a közös hangot.
2021. febr. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#2 És ez fodrász szemmel nézve milyen szitu?
2021. febr. 4. 05:43
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Mi végigbeszélgetjük az egészet. Szerencsére egy nagyon közvetlen, csacsogós fodrászom van.
2021. febr. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Én senkivel nem beszélgetek, ha nincs miről. Introvertáltkén elvagyok magamban. Nem hinném, egy fodrászt érdeklik a villamos gépek, vagy a bitkolbász hasogatás, vagy a neurobiológia. Engem meg ezek kötnek le, minden más szürke zaj, rövid ideig bírom.
2021. febr. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem járok fodrászhoz, amennyire kell, meg tudom igazítani a hajam. Amikor még jártam, nem szerettem beszélgetni, nem azért mentem. Ezt többnyire tiszteletben tartották.
2021. febr. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

3.

Egyébként semmi különös, ha valaki nem akart beszélgetni, akkor tiszteletben tartottuk.

2021. febr. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire. Utálom a bájcsevejt. Megmondom milyet szeretnék (nem túl nehéz) és becsukom a szemem. Ha érti, hogy nem akarok beszélgetni akkor még jattot is kap.
2021. febr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Jó olvasni, hogy vannak akik kifejezetten nem akarnak beszélgetni :)

Amúgy kedves, barátságos a fodrász csaj, csak én vagyok olyan, aki nehezen tud beszélgetni az emberekkel. Szeretek, tudok is nagyon, csak ritka az akivel kölcsönösen könnyen megtalálom a témát.

#5 "bitkolbász hasogatás" Ez érdekelne mi is lenne.

2021. febr. 4. 06:44
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Én csak szimplán mondom neki, hogy kopaszra, aztán csendben megvárom, amíg elkészül.
2021. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!