Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktál mutatni a fodrászodnak...

Szoktál mutatni a fodrászodnak képet az elképzelésedről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, általában
2013. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyszer vittem,ez volt az első és az utolsó alkalom hogy nála voltam,még csak nem is hasonlított arra amit vittem,persze én voltam a hülye,ő mindent jól csinált és csak azért volt jó 10cm-er rövidebb a hajam mint amilyet kértem mert "máshogy fésülte"
2013. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Eddig még csak egyszer mentem képpel. Jó fodrászt fogtam ki, és szépen megcsinálta.
2013. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyszer vittem,de nem papírképet,hanem a telefonon mutattam.Elég furán nézett,de megcsinálta végül is:D
2013. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen, mégpedig azért, mert hátha nem ugyanazt értjük élőszóban. Ha viszek képet, kevesebbet kell magyarázni és érthetőbb.
2013. máj. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én vittem, de azt mondta, hogy soha ne vigyünk. Szerinte az én fejformám nem olyan, mint a képen volt a csajnak, ill. ha máshol van a forgóm, akkor sose fog úgy állni.

:(


Ez fura volt nekem, mert általában mi nők kép alapján választunk egy új frizurát. (ha nem csak a szokásos hajvég-vágásról van szó). Ezért, meg egyéb okok miatt sem megyek már ehhez a fodrászhoz.

2013. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igeen:)
2013. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ian Catman válasza:
Jobb fodrászoknál van is kint katalógus. A legtöbb (bár nem mindegyik) fodrász elfogadja, bár azt nem biztos, hogy szeretik, ha közismert sztárok képeit mutatod, mert akkor esetleg morog rá, hogy majd ha te is annyit fizetsz mint xy és neki is annyi lesz a segédje és fizetése mint xy fodrászának, akkor akarj olyan frizurát. (Tapasztalat.) De a többség elfogadja. Azért jobb, ha egy viszonylag ismeretlen arcot viszel, nem egy agyonsztárolt celebet.
2013. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ian Catman válasza:

Ja, és taktika:

NE azt mondd a képpel együtt, hogy "ilyet szeretnék", hanem KÉRDEZD meg tőle, hogy a te hajadból szerinte ő tudna-e ilyen frizurát készíteni. Ekkor úgy érzi, hogy tiszteled a munkáját és figyelembe veszed a véleményét, nem pedig utasítást adsz.

2013. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rendszeresen. :D
2013. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!